wmaraci reklam
lidertakipci

sitemizi geliştirmek için öneri

6 Mesajlar 698 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

otobilgim otobilgim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar merhaba,
otobilgim.com otomobil içerik sitemizi daha da geliştirmek istiyoruz. ancak bunu herkesten fikir alarak yapmak istiyoruz. sonuçta ziyaretçi fikirleri önemli bizim için.
sitemizi inceleyip önerileriniz bizimle paylaşırsanız çok seviniriz.

wmaraci
reklam

Muhammedalican Muhammedalican Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 252
  • Beğeniler 72 / 83
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba;

Öncelikle sitenizi inceledim mevcut tema ve hız açısından oldukça başarılı buldum. Tek bir kitle üzerinde yoğunlaşmanız sizin açınızdan daha iyi olacaktır. Bu şekilde daha verimli çalışabilirsiniz diye düşünüyorum.

Tema oldukça özgün ilk defa karşılaştım sıradan sürekli gördüğümüz temalardan uzak bu benim için oldukça önemli çünkü aynı tema şablon görmekten inanın ben yıldım :)

Bunun dışında önerebileceğim bir fikir var eğer imkanınız varsa tek sayfa üzerinden kullanıcıları araba ile ilgili fikir alışverişi yapabileceği bir forum sayfası yapardım. Fakat forum sayfası büyük çaplı olmayacak sadece sitenizde mevcut üyeliği bulunanlar araba modelleri veya kafasında yer alan sorulara çözüm bulması adına.

Başarılar dilerim..

otobilgim otobilgim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Muhammedalican adlı üyeden alıntı

Merhaba;

Öncelikle sitenizi inceledim mevcut tema ve hız açısından oldukça başarılı buldum. Tek bir kitle üzerinde yoğunlaşmanız sizin açınızdan daha iyi olacaktır. Bu şekilde daha verimli çalışabilirsiniz diye düşünüyorum.

Tema oldukça özgün ilk defa karşılaştım sıradan sürekli gördüğümüz temalardan uzak bu benim için oldukça önemli çünkü aynı tema şablon görmekten inanın ben yıldım :)

Bunun dışında önerebileceğim bir fikir var eğer imkanınız varsa tek sayfa üzerinden kullanıcıları araba ile ilgili fikir alışverişi yapabileceği bir forum sayfası yapardım. Fakat forum sayfası büyük çaplı olmayacak sadece sitenizde mevcut üyeliği bulunanlar araba modelleri veya kafasında yer alan sorulara çözüm bulması adına.

Başarılar dilerim..

Evet forum aklımızda olan bir detay ancak karar veremedik kapsamlı mı olmalı yoksa daha dar mı tutulmalı. kararsızız. aslında temada üyeler arası etkileşim alanı var ancak henüz üyelik zorunlu kılmadığımız için aktif etmedik.

bunun dışında hit arttırmak için önerileriniz varsa okumaktan memnun olurum. dışarıdan nasıl hit çekeriz bunu sürekli sorguluyoruz.

Muhammedalican Muhammedalican Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 252
  • Beğeniler 72 / 83
  • Ticaret 0, (%0)
Siteye hit çekmenin en iyi yolu sosyal medyadır. Sitenizi incelediğimde çekilişler yaptığınızı gördüm bu tarz çekilişler doğru kitleye ulaşmanızı sağlayacaktır.

İnstagram üzerinden reklam çıkışı sağlayınız. Reklam çıkışlarında uğraştığınız alan bazlı reklamlar vererek yine ihtiyacınız olan kitleye ulaşmış olursunuz. Facebook günümüzde şuan daha az yer tutmaktadır bu yüzden instagram üzerinden paylaşım yapıp üzerine reklam ile desteklerseniz çok iyi olacaktır.

Çekilişlerinizi post halinde yayınlayıp daha fazla kişiye ulaştırmak için kullanabilirsiniz. Ek olarak çekiliş postlarına reklam vermeniz daha çok verim almanızı sağlar..

Tekrar bol trafikler..

wmaraci
wmaraci

sitekesfet sitekesfet Yazıyor... Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 539
  • Beğeniler 358 / 93
  • Ticaret 0, (%0)
Site gayet güzel, temanızı ayrı beğendim başarılar dilerim...

azembilisim azembilisim azembilisim.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Profesyonel Web Çözümleri
  • Konum Konya
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 873
  • Beğeniler 79 / 323
  • Ticaret 22, (%100)
Site gayet güzel, ama odaklanılan ana rengin pembe olması araba sitesi için abez olmuş biraz. Mavi tonları daha iyi olur gibime geliyor.

azembilisim.com | Profesyonel Web Çözümleri
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al