ClkOfis adlı üyeden alıntı

Arkadaş haklıdır bi lafım yok.
iki tarafta kendince haklı.
belki onun haklı olduğu kısımlar ağır basıyor olabilir.
fakat çalıştığı kişi eski ortağım olur.
ben eski ortağımla görüştüm kişinin haklı olduğunu fakat elinden birşey gelmediğini belirtti.

eski ortağımın savunması şu şekildedir;
-işin uzama sebebi trafik kazası ve arkasından gelen zorunlu ameliyatla birlikte 1 ay yatmış olmam
-anlaşılan iş 2. haftada teslim edilmiştir üzerine gelen revizeler ve ekstra istekler bitmemiştir.
-anlaşılan işin üzerine eklenen iş , işin kendisinden 5 kat fazla
-anlaştığımız miktarın tam 2 katı alınan miktarın 4 katı geri ödeme ile bir başkasının devam etmesini teklif ettiğimde bana anlaşılan fiyatın yaklaşık 10 katı fiyat istendiğini belirtti ve bu rakamları talep etti .

Bari sen aynı ahlak düzeyinde olma eski ortağın gibi

Eğer farklı kişiysen gerçekleri gör benden whatsapp kayıtlarını iste oku eski ortağının neler yaptığını kendi gözlerinle gör kim doğru söylüyor açık herşey delillerimle mevcut.

demekki sende onunla aynı iş ahlakına sahipsinki yalancının şahidi şıracı masalı... Yazık çok yazık sizlere...

Sizlere çok eksik ve yarım anlatmış anlaşılan şikayet konuma göz atabilirsiniz.Gerçek ve doğruyu burdanda öğrenip ve görebilirsiniz.

https://wmaraci.com/forum/sikayetim-var/1haftada-teslim-ederim-dedigi-isi-3-ayda-teslim-edemedigi-602197.html#post3398990