Bak kardeşime haddim olmayarak bir tavsiyede bulunayım bende daha önce bu işleri yaptım ancak başarısız oldum. Çok sonra anladım DÜNYA DEVLERİNİ(google,alexa,dmoz vb) es geçmişim. Konu açarken kendi merak ettiklerimi açıyordum bu yanlıştı. Yapman gereken şey şu google trendlerini takip etmek en çok aranan kelimeler hakkında yazmaktır. Ör:son 2 yıldır wordpress konuları almış başını gidiyor nasıl kullanılır,eklentiler falan filan bir dünya bilgi var internette ama sen zayıf noktayı bulacaksın kimse de olmayan yanlarını bulacaksın... ilgi çekici başlıklar kullanacaksın(örneğin: ben virüs konusunu anlatırken EMİNEM ÖLDÜMÜ ) diye bir başlık atmıştım. Asıl mesele şuydu eminem öldü mü? diye bir soru dolaşıyordu internette ve linke tıklayanın pcsine virüs bulaşıyor diye bir haber dolaşıyordu internette. normalde yazılarım popüler değildi en fazla okunan 108 kere okunmuştu. Aradan günler geçti(senin gibi soğuktum bende yazmıyordum çok nadir yazıyordum) 1-2 ay arası geçti baktığımda gözlerime inanamadım 723 kere okunmuş bu imkansız gibi birşeydi...

Özet: İlginç konular bul(güncel internet dünyası ile ilgili) ve ilginç başlık at. ör:bir drupal eklentisini anlatacaksın webform eklentisini anlatacağını varsayalım... Başlığı webform ayarları atma "Webform Hakkında Bilmedikleriniz" diye bir başlık at... İYİ ÇALIŞMALAR