Selamun Aleyküm

Web Site: www.trespor.com (Düzenleme Aşamasında)

Proje Adı: Türkiye e-Spor

Site ne için kuruldu: Türkiye çapında bir küçük e-Spor turnuva sitesi düşündüm.Biliyoruzki ülkemizde oyun bağımlısı ve bir e-Spor'cu olmak isteyen birçok kişi vardır :),bende düşünüp böyle bir site kurmaya karar verdim.Genellikle CS:GO turnuvasına yöneldim.

Proje:İlk başta 5 kişilik(Yedek ile 6) takımınız var ise site üzerinden başvurular yapılacak.Kabul edilir ise sitemizde 'Takımlar' kısmında yer alıcak.Daha sonra Takımlar tamamlandığı zaman eşleşme yapılıp Maç tarihleri verilecek,ve maç esnasında 1 Round öncesi Twitch'te canlı yayın yapılacak.Turnuvadaki tüm maçlar bittiği ve Turnuva Şampiyonu belli olduğu zaman ödül verilecek.Ve en iyi vuruşlar vs. tarzı vuruşlarda Youtube kanalımıza video olarak atılacaktır.Sitemizdede Maç Skorları ve Haberleri güncel tutulacaktır.Proje gelişir ise Game İnternet Cafe ile anlaşıp turnuvalar orada düzenlenebilir :).Sitemiz yavaştanda olsa tutulduğu sürece hiçbir sıkıntısız projemiz büyür ve tanınır herkeste bizi konuşur Allah'ın izniyle :)

Soru ve Cevaplar;
Hangi Oyunlar Olucak: Şimdilik CS:GO(İlerideki zamanlar PUBG,ZULA vb. fps oyunlarda olucak.

Hangi serverde oynanıcak?: Kendi kiraladığımız serverlerde Turnuva Maçları gerçekleştirilicek.

Nasıl e-Sporcu olucak?: İlk başta Takım Maçı analizlerine göre ve başarılı şekilde maçlarını kazanıp Ekibimiz izlenim tarafından ortak bi karar verilecek.Gerçek bir e-Spor'cu değil fakat sitede en güzel yerlere koyduğumuz sürece kendisi bile gurur duyar.Tabi ilerideki süreçte eğer gerçekten tutulur ise hangi yerden onayımızı alıcaksak o yerden elimizden geldiği kadarda almaya çalışacağız.(Devlet demek istedim.)

Turnuvaya giriş için herhangi bir ücret varmı?: Yeni olduğumuz ufaktanda olsa takım başı 25 TL(kişi başı 5TL) olarak verilecek.Örneğin turnuvaya 10 Takım katılır ise ödül 250TL yani Şampiyon takım oyuncularına kişi başı 50TL ödül verilecek.İlerideki zamanlar Sponsorluk,Reklam,Twitch bağış kazançlarımız olduğu sürece Turnuvaya giriş ücreti olmayacak ve ödüllerden hariç Ekipman vs. çekilişlerimiz olucaktır.İnanın gözümüz parada değildir sadece kendi çapımızda e-Spor ve eğlenceli anlar yaşamak istiyoruz.

NOT:
Projeyi tamamı ile anlatamadım daha çok fazla yapılacak var ..Henüz tekim projeme ekip arkadaşları arıyorum Oyun ile alakası yüksek olanlardan ve anlayanlardan. Özel mesaj ile ulaşabilirsiniz :)