BU platformda ürünleri satanlar N11,Trendyol platformlarındaki gibi gerçek firmalar.Biz sadece aracılık yaparak kazanç elde ediyoruz.Sistem GET sistemiyle çalışıyor.Ürünü teslim alarak kontrol edip panelden onay veriyorsunuz.Bir sorun olursa iade edebiliyorsunuz,satıcılarla iletişim kurabiliyorsunuz sistem aynı N11 gibi.Bizim en öenmli farkımız aynı zamanda şehir fırsat ve kampanyaları da yer alıyor..Genel bir sorun olursa Altyapıyı sağlayan şirket olan Tekkart şirketine yazıyorsunuz.Nasıl ki N11 de genel bir sorunda alt yapı hizmeti sunan N11 şirketine yazdığınız gibi.

Bu platformda satış yapabilmek için resmi firma olmak gerekiyor.Ürün satış girenler ürünleri aynı alt yapıdaki herhangi bir mağazada satılırsa % 12 komisyon kesilerek parası iade süreci bitiminde anında şirketin hesabına eklenir ve 50 TL üzeri olan satış tutarları banka hesaplarına başka bir kesinti olmadan talep edilebilir.
Bu mağazalardan üye olarak alışveriş yapanlar aynı zamanda Tekkart şirketinin sunduğu tüm hizmetlerden ücretsiz istifade ederler.Mesela N11,Trendyol,Opet,Aliexpress gibi onlarca üye iş yerinden ve ya yerel esnaftan alışveriş yaparak para puan kazanabilir ve ister bu mağazalardan ,isterlerse yerel anlaşmalı esnaflardan ücretsiz alışveriş yapabilirler.

TEKKART ANLAŞMALI PARA PUAN KAZANILABİLECEK NOKTALAR

YEREL ESNAFLAR
ONLİNE FİRMALAR
ULUSAL MAĞAZALAR

Yanı kısaca örneğin benim mağazaya ücretsiz üye olarak mağazamdan alışveriş yaparsanız % 1 para puan yüklenir hesabınıza.daha sonra isterseniz aynı üyelik bilgileriyle tekkart sistemine giriş yaparak panelden ve ya Tekkart Uygulaması indirerek puanlarınızı görebilirsiniz.İster yerel esnaftan,ister e_ticaret sitelerimizde bu puanları para olarak harcarsınız.Kalan ödeme varsa kalan tutarı ayrıca ödersiniz.
İsterseniz ücretsiz benim mağazadan üye olun özelden üye olduğunz telefon numarasını gönderebilirseniz ben sistemdeki üye işyerlerinden birinden sizin adınıza alışveriş yapmışsınız gibi işlem yapayım anında mesaj olarak kazandığınız para puan bilgileri sms olarak bildirilir sistem tarafından.Platformıu denemiş olursunuz.
https://sanalesnaf.com/KayitOl

ÜYE OLANLAR İÇİN TEKKART GİRİŞ LİNKİ: https://www.tekkart.com.tr/login

TEKKARTAPP İNDİR
APPSTORE

GOOGLE PLAY