HakanKorkz adlı üyeden alıntı

Ben Emrah hocamın tezgahından geçtim onun kurs videoları ile geliştirdim kendimi allaha şükür iyi düzeylere de geldim Tayfun ERBİLEN de bu işlerin piri eğtmenler arasında bence fark olmaz her kes bizlere bir şeyler katmak için kurslar oluşturuyor sağolsunlar var osunlar..

Hocam aslında benim biraz da amacım kendi script ihtiyaçlarımı giderebilmek. Örneğin instagram için auto repost scripti yazdıracaktım birine ama adam 400 lira istiyor ya. 400 lira nedir. Hiçbir tasarım vs istemedim. Sadece cron ile çalıştırınca sitede çalışmasını istemiştim. 100-150 hatta 200 lira istese hadi neyse veririm de 400 lira nedir. Biraz da bu beni iyice php öğrenmeye itti. Aslında zaten daha önceden de öğrenmek istiyordum. Öğrenme amacım instagram olsun twitter olsun kendim için basi bot yazılımları kurabilmek ve ileri düzeye gelip bunu bir iş haline getirmek, bu sayede uzman bir yazılımcı olmak. Yani size en net şekilde sorayım benim için çok faydası olacaktır cevabınızın. Emrah Yüksel eğitimlerini bitirdiniz ve şu an kendi instagram veya twitter bot yazılımlarını yazabiliyor musunuz? Örneğin oturup da bir twitter otomatik tweet paylaşıcı veya daha önemli gördüğüm instagram otomatik başkalarının gönderilerini paylaşıcı bot yazabiliyor musunuz ? Veya yazabileceğinizi düşünüyor musunuz? Bu benim için gerçekten yol gösterici bir soru ve cevabınız da öyle olacak