AhmetCakmak34 adlı üyeden alıntı

TheLacivert Evet kullandığınızı açın sadece. Newspaper kullandığım sitemde ip sınırı koyduğum için evdeki bilgisayarım dışında girip bakamıyorum admin panele. :) Zaten kullandığınız modülün ayarını kapatırsanız yazının görselinde açmanız gereken boyutu gösteriyor. Yani sorun olmayacaktır.

Plugins klasörüne baktıysam da booster gözükmüyor eklenti olarak ancak tema klasörü içerisinde birleşik olarak gözüküyor. Dediğiniz gibi yapacağım.

Mertcan adlı üyeden alıntı

Newspaper benim de yıllardır kullandığım tema. Tagdiv Booster pek işe yaramadı bende. Özellikle search console hız testlerine başladığından beri kırmızı-turuncu arasında gidip geliyordu. Optimizasyonu ağırlıklı olarak LS Cache ile yaptım, şuan yeşil-turuncu gidip geliyor. Genel olarak hantal bir tema olduğu için, özellikle JS sıkıştırması mutlaka yapılmalı.

LiteSpeed Cache "Optimize" kategorisinde hepsi açık "Combine" seçeneği hariç.

enerjiveguc adlı üyeden alıntı

Daha iyi görünüyor

Before

After

Yine de yapılması gereken bir şeyler var... Ajax loading için tema ayarlarınızdan Preloader ı kapatmanız katkı sağlayacaktır.
RAPOR da YSLOW bölümünü inceleyin ve orada yapabilecekleriniz için ipuçları bulacaksınız.

Öneri: Görseldeki sorunları çözmeye çalışın. Görsellerinize mutlaka "alt" açıklaması ekleyin.

H2 başlıkları da mutlaka kullanın. CSS ve JS leri gözden geçirip Minimize edin.

SEO anlamında önerdiklerinize dikkat edeceğim. Preloader'ı nerden kapatabilirim acaba?

WebTeknolojileri adlı üyeden alıntı

site gerçektende yavaş..
optimizasyon çok zayıf, sanki sunucudan kaynaklı hız düşüklüğüde var gibi duruyor..

Bu eklentiyi kurun ve deneyin..
İşe yarayacağını düşünüyorum, bayağı iş gören bir eklentidir..

https://tr.wordpress.org/plugins/autoptimize/

Merhaba, dediğiniz eklentinin yaptıklarını LiteSpeed Cache yapıyor sanırım genede bu eklentiyi kullanmalı mıyım sizce?