Hayırlı işler...
Virüs mü değil mi tartışmaları bitti ise ben bir soru somak istiyorum.

Full Organik Hit SEO programı hiç bir şekilde bu güne kadar programı kullanan 10.000'in üzerindeki üyenin yaklaşık 65.000 adet linkinden hiç birine en ufak bir zarar vermediği gibi bir çok ciddi ve zor kelimede hızlı bir şekilde Organik Hit ve Doğrudan Hit göndererek ön sıralara gelmesini sağlamıştır.

"ön sıralara gelmesini sağlamıştır."
Bu kısma bir örnek çalışma vermeniz mümkün mü? Benim fikrimi belirleyecek en önemli etmen bu. Sonuçta kimse virüslü bir yazılım paylaşıp daha sonra aynı konuya 10 tane virüs değil mesajı yazmaz. Niyeti bu olan adam programı paylaşır ortadan kaybolur. Hatalar varsa bunlarda birinci öncelikli dert değil bence. Sonuçta yayıncı düzeltiyoruz karşılaştıkça diyor. Zaten bu tip yazılımlar kullanıcı sayısı arttıkça geliştirilir buda normal.

Dediğim gibi benim için önemli olan bu tip bir yazılım ile google de iyi sıralara gelmiş bir örnek site görmek. Eğer bir örneği olmasa zaten yazmazdınız bunu diye düşünürek, açık yüreklilikle soruyorum.

Cevabınızı konu altından yazmanız benim gibi düşünen/düşünebilecek bir çok kişinin sorusuna yanıt olacaktır.

Kolay gelsin.