Kedi ulaşamadığı ciğere mundar olurmuş biliyor musunuz?
Cidden güldüm bu arada buna. Yaptığınız işi bebek işi. Bilgisayarın b sini bilmeyen adama anlatsam anlar o kadar. Google arama motoruna instagram phising nasıl yapılır diye yazan biri tek bir linke tıklayarak azcık bilgisayar konusunda bilgisi var ise 1 saatte mantığını kavrar en geç 1 güne de sistemi kurar. Bu kadar kolay bir iş yapıp bu kadar övünmeniz sizi cidden komik duruma düşürmüş. Neden yapmıyorum biliyor musun ? Ben insanım ve ona uygun davranmam gerekiyor. İnsanlığın gerektirdiği şeyleri yapmam gerekiyor. Ben kendi üzerimde böyle bir sorumluluk hissediyorum. Yazık siz insanlık duygusundan nasibinizi alamamışsınız. Size insanlık duygusunu, empati yapmayı aşılamaya çalıştım ama ne yazık ki siz bunları anlamamakta ticaret ahlakını bozmaya yeminli gibisiniz. Verin arkadaşa hesabını ya da parasını sonra da ne yapıyorsanız yapın. Cidden şu düştüğünüz durum çok komik dedikleriniz çok komik. Bu kadar kendinizi övüyorsunuz da 2 günde 1 tane hesap bulamadınız mı ? Bu kadar hesap çalıp satabilme gibi bir yeteneğiniz var madem konuda neden garip bir şekilde ödemem var yazıyor acaba? Saçmalık saçmalık saçmalık...