Merhaba arkadaşlar, uzun süre önce kendi keşfettiğim ve geliştirdiğim pinterest spam sitelerde ki çektiğiniz her resime özel bir makale oluşturma yöntemini satıyorum. Bu yöntemi daha kolaylık olması açısından kendi yazdığım bir programın içerisine gömdüm. Yani size aşırı kolaylık sağlayacak ve uğraşmayacaksınız. Program 1 bilgisayara lisanslı şekilde çalışmaktadır. Yöntem benim tarafımdan 4,5 aydır kullanılıyor ve 2,3 kişi program olarak uzun süredir kullanıyor. Herhangi bir adsense banı vs. karşılaşmadım veya pinterest sitelerimin bulunduğu adsense hesabında reklam kısıtlama cezası almadım. Bunun garantisini veremem ama 1,2 günde bulduğum hemen programa döküp satışa sunduğum bir yöntem değildir.

Program ve Yöntem Hakkında Bilgiler;

1- Her çektiğiniz resim altında resime özel bir anlamlı makale bulunur.
2- Pinterest botları ve Adsense botları tarafından siteniz daha özgün gözükecektir.
3- Ziyaretçiler tarafından direk spam site algısı görmemenize etki eder.
4- İçeriğe göre 200 ve 400 kelime arasında bir makale oluşur.
5- Her sitede en fazla 2,3 dk vaktiniz alır. Sonra herhangi bir işleme gerek yoktur.
6- Program içerisinde pinterest hesabınız için işe yarayacak 1,2 tane önemli özellik vardır.
7- Siteniz daha genel olarak spam olarak gözükmediği için adsense bakımından " reklam kısıtlama " gibi ceza almanız diğer spam sitelere göre daha zordur.
8- Sizin verdiğiniz anahtar kelime makale içerisinde geçeceği için reklam çıkma olasılığı normale göre daha fazladır.
9- İstediğiniz kadar sitede sistemi kullanabilirsiniz.

Programın desteklediği diller : Almanca,Türkçe,İngilizce

Fiyat : 250 TL - Tek Pc Lisanslı - Belirli satıştan sonra satışı durduracağım.

Not: Referans yoktur.Sistem 2,3 kişi tarafından 1,2 aydır kullanılmaktadır. Onlarda gün içerisinde fikirlerini konuya yazmalarını isticem.

us3n adlı üyeden alıntı

Programın ilk versiyonu da kullandım bunu da kullanıyorum gayet memnunum. Sağolsun @FurkanAkman; her zaman her konu da yardımcı oluyor eskisinden daha iyi siteler kuruyorum.

sdemirtas adlı üyeden alıntı

Program alındı. Çok mantıklı bir sistem olduğunu söyleyebilirim. Gün içerisinde sitelerimde deneyeceğim.

elazigfirat adlı üyeden alıntı

gerçekten bu furkan akman efsane biri tebrik ediyorum 10 numara bir sistem olmuş....

PaylasimBankasi adlı üyeden alıntı

Faruk Akman hocam. Sağollasın

Cron Tetikleyici
Kelime Analiz
Makale İçerik Programları tam anlamı ile efsane olmus . Çok faydalı ve işlerimizi kolaylaştırmış.

Faruk hocamın Yazılımlarını pintopin yapan herkese tavsiye ederim mukemmel çalısmalar olmuş.

f_desak adlı üyeden alıntı

1 lisans alınmıştır. Sistem gerçekten çok güzel çalışıyor. İlk etapta ön yargılarım vardı ama Furkan hocam gayet güzel iş çıkarmış.