wmaraci reklam
lidertakipci

Bir Kap Su projemiz

70 Mesajlar 9.155 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Meric Meric Atam izindeyiz! Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Computer Engineer
  • Konum Burdur
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 696
  • Beğeniler 413 / 115
  • Ticaret 22, (%95)

EmreAkoz adlı üyeden alıntı

Hocam natro'dan baktım
birkapsu.org.tr Müsait ne tür belgeler izinler gerekir bilmem fakat eğer yapabilirseniz org.tr harikulade olur.

Hocam birkapsevgi.com u satın aldım artık :)

kulturelbellek adlı üyeden alıntı

Facebook bu konuda bence en iyi iletişim yolu. Bunun için ayrı bir site açmanın bence gereği yok. Ayrıca buna benzer nice proje yapıldı ve şimdi hiçbiri yok. Yani okullarda hayvan sevgisi aşılamak üzerine projeler yapılmalı.

Olsun hocam bizim ki biraz daha değişik :)

Arkadaşlar siteye'da Tweetleyerek bize bir moral desteği yapabilirsiniz :)

Ek Olarak: Hadi arkadaşlar siteden tweetleyelim de TT olalım :)

wmaraci
reklam

EmreAkoz EmreAkoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci.
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

meroloni adlı üyeden alıntı

Hocam birkapsevgi.com u satın aldım artık :)

Olsun hocam bizim ki biraz daha değişik :)

Arkadaşlar siteye'da Tweetleyerek bize bir moral desteği yapabilirsiniz :)

Ek Olarak: Hadi arkadaşlar siteden tweetleyelim de TT olalım :)

index güzel olmuş hocam. nasıl bir site düşünüyorsunuz tam olarak?

• Üyelik 11.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Burdur
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 696
  • Beğeniler 413 / 115
  • Ticaret 22, (%95)

index güzel olmuş hocam. nasıl bir site düşünüyorsunuz tam olarak?

Hocam şimdilik onu sürpriz olarak düşünüyoruz.. Ancak bu hafta açacağız :)

EmreAkoz EmreAkoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci.
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Meriç adlı üyeden alıntı

Hocam şimdilik onu sürpriz olarak düşünüyoruz.. Ancak bu hafta açacağız :)

Peki hocam bi sıkıntınız olursa buradayız :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 11.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Burdur
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 696
  • Beğeniler 413 / 115
  • Ticaret 22, (%95)

Peki hocam bi sıkıntınız olursa buradayız :)

Çok sağol hocam :)

NuCLeuS NuCLeuS sistemlinux.org Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 110 / 318
  • Ticaret 1, (%100)
Projeniz güzel. Gönül ister ki başarılı olsun fakat bu projenizin başarılı olacağına inanmıyorum.

Nedenlerini sayacak olursam;

20 Temmuz'da konuyu açmışsınız. O zamandan bu yana ortada elle tutulur bir şey yok. Gördüğüm kadarıyla site işlerinden de anlamıyorsunuz. Konudaki 7 sayfa yorumun hepsini okudum. Neredeyse hepsinde sürekli işlerinizi yaptıracak birisini aramışsınız. İnsanlar size ne yapmanız gerektiğini söylüyor ki siz bu konuyu açmadan önce projeyi kafanızda tasarlamanız lazımdı.

Bu forumda konu açmak yerine önce tema eksiğinizi gidermeniz gerekirdi. Konuyu açtığından bu yana neredeyse 2 hafta geçmiş olacak. Hala ortada bir şey yok. Projenin çok büyük bölümü hazırken konuyu açsan ve bu kadar uzun süre geçmeden bir şeyler yapabildiğini göstersen bir şeyler olurdu.

Kusura bakma ama ciddiyet denen bir şey yok. İş projeyi bulmayla bitmiyor. Onu uygulamaya koyacak hale getirmek gerekiyor. Hele ki aşağıdaki şu mesajını gördükten sonra projenin başarısız olma ihtimalinin fazla olacağını hissettim.

Tema yaptıracağım ama 3 tercih var

1. Reklam Karşılığı
2. Ücretsiz
3. Biraz ucuz bir fiyatla

Dediğim gibi bunları önceden planlamanız gerekiyordu. Proje ne kadar gecikirse insanların ilgisi de bir o kadar azalacaktır ki gecikeceği kadar gecikmiş zaten. Benim tek gördüğüm şey ortada bir proje var ama bütün işi siz başkalarına yaptırıyorsunuz.

Ümidim olmasa da umarım projeniz iyi yerlere gelir.
kulturelbellek DKGraphic

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Burdur
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 696
  • Beğeniler 413 / 115
  • Ticaret 22, (%95)

NuCLeuS adlı üyeden alıntı

Projeniz güzel. Gönül ister ki başarılı olsun fakat bu projenizin başarılı olacağına inanmıyorum.

Nedenlerini sayacak olursam;

20 Temmuz'da konuyu açmışsınız. O zamandan bu yana ortada elle tutulur bir şey yok. Gördüğüm kadarıyla site işlerinden de anlamıyorsunuz. Konudaki 7 sayfa yorumun hepsini okudum. Neredeyse hepsinde sürekli işlerinizi yaptıracak birisini aramışsınız. İnsanlar size ne yapmanız gerektiğini söylüyor ki siz bu konuyu açmadan önce projeyi kafanızda tasarlamanız lazımdı.

Bu forumda konu açmak yerine önce tema eksiğinizi gidermeniz gerekirdi. Konuyu açtığından bu yana neredeyse 2 hafta geçmiş olacak. Hala ortada bir şey yok. Projenin çok büyük bölümü hazırken konuyu açsan ve bu kadar uzun süre geçmeden bir şeyler yapabildiğini göstersen bir şeyler olurdu.

Kusura bakma ama ciddiyet denen bir şey yok. İş projeyi bulmayla bitmiyor. Onu uygulamaya koyacak hale getirmek gerekiyor. Hele ki aşağıdaki şu mesajını gördükten sonra projenin başarısız olma ihtimalinin fazla olacağını hissettim.

Dediğim gibi bunları önceden planlamanız gerekiyordu. Proje ne kadar gecikirse insanların ilgisi de bir o kadar azalacaktır ki gecikeceği kadar gecikmiş zaten. Benim tek gördüğüm şey ortada bir proje var ama bütün işi siz başkalarına yaptırıyorsunuz.

Ümidim olmasa da umarım projeniz iyi yerlere gelir.

Yok hocam :) Domain hazır.. Tema çizimi hazır.. Ama host sponsoru ve tema kodlayacaklara bir türlü ulaşamadım :(

NuCLeuS NuCLeuS sistemlinux.org Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 110 / 318
  • Ticaret 1, (%100)

Meriç adlı üyeden alıntı

Yok hocam :) Domain hazır.. Tema çizimi hazır.. Ama host sponsoru ve tema kodlayacaklara bir türlü ulaşamadım :(

Dediğim gibi senin hatan planını programını baştan yapmamak. Elalem senin işini, senin ciddiye aldığın kadar ciddiye almaz. :) Bu tarz yaşadığın sorunlar da seni ve projeni olumsuz yönde etkiler. İnsanların bakış açısı benimki gibi olmaya başlar.

Bu arada yaptığın hatalardan birisi de site açık olmadığı halde Tweetle butonu koyup insanlardan paylamasını ve hatta TT olmayı istiyorsun. Şimdi insanların Twitter'da bunu paylaşması neyi değiştirir? Millet siteye girecek. "Yakında yazıyor. Boşver çıkalım" diyecek ve çıkacak. Bir daha da muhtemelen ismini bile hatırlamayacak sitenin. Sonra insanlardan bir daha Twitter'da paylaşmasını isteyeceksin.

Neyse kolay gelsin, ne diyeyim. Bol şanslar. (Şansa çok ihtiyacın olacak)
kulturelbellek DKGraphic

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Burdur
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 696
  • Beğeniler 413 / 115
  • Ticaret 22, (%95)

NuCLeuS adlı üyeden alıntı

Dediğim gibi senin hatan planını programını baştan yapmamak. Elalem senin işini, senin ciddiye aldığın kadar ciddiye almaz. :) Bu tarz yaşadığın sorunlar da seni ve projeni olumsuz yönde etkiler. İnsanların bakış açısı benimki gibi olmaya başlar.

Bu arada yaptığın hatalardan birisi de site açık olmadığı halde Tweetle butonu koyup insanlardan paylamasını ve hatta TT olmayı istiyorsun. Şimdi insanların Twitter'da bunu paylaşması neyi değiştirir? Millet siteye girecek. "Yakında yazıyor. Boşver çıkalım" diyecek ve çıkacak. Bir daha da muhtemelen ismini bile hatırlamayacak sitenin. Sonra insanlardan bir daha Twitter'da paylaşmasını isteyeceksin.

Neyse kolay gelsin, ne diyeyim. Bol şanslar. (Şansa çok ihtiyacın olacak)

Şimdi haklısın hocam :)

• Üyelik 11.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Burdur
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 696
  • Beğeniler 413 / 115
  • Ticaret 22, (%95)
Projemiz başladı.. Detaylar: http://wmaraci.com/forum/site-tanitim-fikir-alisverisi/kap-sevgi-49434.html

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al