Web sitelerimizin daha iyi yerlere gelebilmesi için bazı yöntemler kullanılırız. Bu yöntemler arasında ise link ağları bizim için çok değerlidir. Bu ağlar ne kadar güçlü olursa, yayınlayacağımız yeni bir makalenin veya içeriğin istediğimiz sıralamaya gelmesi o kadar hızlı olacaktır. Belirli ücretler ödeyerek belirli sistemlerden faydalanabilirsiniz. Ama her internet kullanıcısının ücretsiz olarak kullanabileceği ve faydalanabileceği bir operasyonu sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu algoritma sayesinde, sitemizde yayınladığımız herhangi bir makalenin daha üst sıralara çıkmasını sağlayabilir, daha çok ziyaretçiye ulaşabiliriz. Bunun nasıl yapılacağına dair çektiğim videoyu ise sizlerle paylaşmak istiyorum. Video üzerinde kullandığım görseli, internet üzerinden derlemiş olduğum resimler ile oluşturdum. Bahsetmiş olduğum digg.com, blogger.com ve sosyal medya siteleri kullanım ve üyelik bazında tamamen ücretsizdir. Daha iyi sıralamalar elde etmek için bu link örgüsünü daha çok genişletebilir ve kontrol altına alabilirsiniz. Videoda da belirttiğim gibi paravan blog anlatımımı izleyen arkadaşlar, konuyu daha iyi kavrayacaklardır.

Konu ile alakalı her türlü görüşünüze açığım, yeni videolarda çekmeyi planlıyorum. Yakın zamanda konuyla alakalı bir video daha paylaşmayı düşünüyorum. Sizlerin istediği ve benim daha önce üzerinde çalışma yapmış olduğum bir alan varsa, onun üzerine de bir anlatım hazırlayabilirim. Her türlü önerinize açığım. :) Teşekkür ediyorum, herkese hayırlı günler diliyorum.

Kaynak: http://lokuf.com/nedir/5785/link-agi-nedir-nasil-olusturulur-01.html