Herkeze merhabalar arkadaşlar aklımda cok büyük bir proje var cok tehlikeli bir girişim ve yapılmış bu konu hakkında sizden görüş almak istiyorum konu hakkında yeterince bilgim oldunu düşünüyorum son andada gördüğümüz gibi google tr lisans yasaklamış vb. olaylar var ben bu yapaçağım girişimi 1 günde değil 1 yıldan beri düşünüyorum ve alt yapısınıda atmaya çalışıyorum kodlama dili cok bilmesemde gerektiği kadar biliyorum ve amaçım gmail youtube instagram google arama motoru gibi girişimlere atanmak istiyorum bazı başlangıclar yaptım sosyal medya platformu acmak dı ilk hedefim ondan sonra gmail arama motoru gibi gidicekti ama içimdede korku var çünkü bunlara yatırımı yaptıktan sonra tutulamamak ben sosyal medya platformu için neredeyse yapabildimi yaptım ilerleyen zamanda da ekip kurmak istiyorum acaba bu dediklerimi yapsa türkiye arkamda dururmu?
ben sosyal medya platformu actımda server vb herşeyi alıcam bunlar az para değil ben bunları yaptımdada reklam da elimden geldiğince heryerde vermeye çalışaçağım bu bütün dunyada olacak reklamlar ama benim aklımda olan türkiye bunu kullansa bütün dunya kullanır diye düşünüyorum sizce doğrumu düşünüyorum ve whatsapp gibi bir mobil uygulama var elimde ilerleyen zamandada bunu değişiklik yapıp yayınlamak istiyorum buda sizce tutulurmu korkmamın sebebi böle firmalar varken ben tutulurmuyum? uzun zamandır araştırıyorum ediyorum böle girişim yapanlar yok ben en azından yapamazsam yapmaya çalıştım derim buraya kadar okuduysan teşekkür ederim yorumda yapıp düşünceni sölersen beni mutlu edersin aklımda deli sorular var...