wmaraci reklam
lidertakipci

Profesyonel SEO Uyumlu Editörlük Hizmeti

3 Mesajlar 563 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

mucosoft mucosoft Mucosoft Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 648
  • Beğeniler 181 / 81
  • Ticaret 5, (%100)
Bu güne kadar birçok web sitesinde binlerce makale yazdım. Profesyonel bir şekilde kaliteli makale hizmeti vermekteyim. Makaleler plag içermez, yazım kurallarına uygun ve SEO uyumludur. Referans için özel mesaj atınız. Uygun fiyattan ücretlendirme yapılmaktadır.

Yazılacak Konular
Teknoloji, oyun ve gündem konularından yazılacaktır. Aralıklarla bilimsel konularda eklenebilir. Eğer bu tür bir web siteniz var ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fiyatlandırma
Kaliteli hizmet, uygun fiyat. Vereceğimiz referans ile de ne kadar kaliteli olduğumuzu kendiniz görebilirsiniz. :)

Ücretler haftalık olarak ilk başta alınmaktadır. Eğer güven kazanmak istiyorsanız 1 günlük 1 makale (200 Sözcük) ücreti ile deneyimleyebilirsiniz. Eğer bizi beğenirseniz alttaki paketlerden birini seçebilirsiniz. Deneyimleme ücreti, 100 sözcük başına 1,75 ₺'dir.

Haftalık Ücretlendirme Paketleri
Haftalık 6 Makale 200 Sözcük => 25 ₺ (Paket şu anda uygun.)
Haftalık 12 Makale 200 Sözcük => 45 ₺ (Paket şu anda uygun.)

wmaraci
reklam

ozidubai ozidubai Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 46 / K
  • Meslek webmaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** U**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Hangi konularda yazıyorsunuz? Ben yeni bir site açmak istiyorum ama ücretiniz pahalı geldi sanki daha ucuz işin piyasası

mucosoft mucosoft Mucosoft Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 648
  • Beğeniler 181 / 81
  • Ticaret 5, (%100)

ozidubai adlı üyeden alıntı

Hangi konularda yazıyorsunuz? Ben yeni bir site açmak istiyorum ama ücretiniz pahalı geldi sanki daha ucuz işin piyasası

Merhaba, fiyatlar firmadan firmaya değişkenlik göstermektedir. Yılların tecrübesi ile profesyonel bir şekilde makaleleri hazırlamaktayız. Satışımız birçok profesyonel makale firmasına göre daha ucuz ve daha uygundur. :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al