wmaraci reklam

Sohbet ve chat domain arayisi

24 Mesajlar 2.973 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

eskimi eskimi WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek TekstiL
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 58 / 58
  • Ticaret 0, (%0)
MediaRaizo hocam laflafi.com guzel lakin tuzlu kahveden daha guzel tanismasitesi var bence gerci zevk ler ver renkler tartisilmiodu (:

wmaraci
reklam

MediaRaizo MediaRaizo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 25 / 85
  • Ticaret 4, (%100)
Aynen reis TuzluKahve.com tam olarak sonuç odaklı bir domain :)
LafLafi ise projelendirmeye müsait, hazır bu gece her yere fikir dağıtma kafamdayken bu domain içinde bir önerim olsun.
Bir mobil social app olacak bu. Kullanıcı hesabı falan açtı uygulamaya girdi, random veya arkadaşlarından ( ki bu fikirde değerli olan random olması ) o an ne konuşmak istiyorsa onu forma yazıp entera basacak ve bu kelimeye en yakın olan kelimedekini sistem denk getirip, sohbeti açacak. Örneğin; ben ve x kişisi sisteme bağlıyız, ben yüzüklerin efendisi yazıyorum, oda hobbit yazıyor. Hop sohbet penceresi açıldı.
Laflafi’yı asıl nerede kullanacağız peki?
Ben x kişisiyle sohbette konuşurken, y kişisi sisteme bağlandı ve harry potter yazdı.
Bende yazışırken karşıyla konu döndü dolaştı sohbet kutucuğuna, ya aslında harry potter da..... yazdığım anda sistem beni o sohbetten alıp, y kişisinin sohbetine sokacak.

Fikri örnekle de açıkladım, hatta bence mükemmel bir fikir. Üstüne az biraz kafa yorulursa efsane büyür. :)
eskimi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek TekstiL
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 58 / 58
  • Ticaret 0, (%0)
@MediaRazio hocam guzel fikir ama kafa yormak lazim yazilimci lazim lazimda lazim (:

MediaRaizo MediaRaizo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 25 / 85
  • Ticaret 4, (%100)

eskimi adlı üyeden alıntı

@MediaRazio hocam guzel fikir ama kafa yormak lazim yazilimci lazim lazimda lazim (:

İşte bizlerde tam olarak burada kaybediyoruz. Elini sallasan, kime sorsan kardeşim sen nesin diye ben yazılımcıyım, developerım, programcıyım, back-endciyim, front-endciyim diyor. Hadi ya diye bir dikeliyorsunuz, neler yaptın diye Kutsal bir soruyu kendisine yöneltiyoruz. Ve aldığımız kocaman listede bir sürü websitesi, hepsi wordpress-opencart-magento Altyapı, belki biraz özgün templateli bir portföye sahip yazılımcımız. Yada hep aynı mantıkla oluşturulmuş ve öyle de devam edecek php script çılgınlığına dikey geçiş yapmış developerımız. Son olarakta kendi kurumsal wordpress temasını sıfırdan kodlamış ve lisansıyla satam bir programcımız.

Küçümsemek için söylemiyorum, lütfen yanlış anlaşılmasın. Ulan python öğrenin, c#’ı hesap makinesi uygumalı dersinden sonra bırakmayın. Biride yapay zeka üzerine uzman developer olsun ya. Yada ne biliyim, .Net’i ve c#’ı harmanlayıp, içine java’yoda sokup küçük 2b en fazla flappy bird gibi bir oyun yapmaya yarayan oyun motoru yazılımcısı olsun.
Ama yok işte hocam, uğraş gerektiriyor. Analytics, google search console, wordpress, adsense, dofollow, nofolow, backlink ve seo kelimelerinin bizi çektiği çukurda çırpınmaya devam edelim.
Adamlar aya çıkacak aya :)))( gergin olmadığımı belirtmek için bu kadar güldüm)

Ha bi taraftanda adını şuan hatırlamadığım ve sıfatının hakkını veren gavur bir developer. Haftalık tek tatil günü olan pazar gününde dışarı çıkıp kafa dağıtmak yerine, Rehberindeki kişiye tıklayınca eğer o kişidede uygulama yüklüyse telefondan YO! Diye bir ses çıkan YO diye bir uygulamayı molalar dahil 8 saatte yazıyor eşiyle test edip. Google play ve App Store’a yüklüyor. Bu developer kardeşimiz, uygulamanın varlığını unutmuş, ofiste patronun dayattığı kodları yazarken, telefonu çalar ve bu uygulamayı 8 milyon dolar’a satın almak isteyen biriyle konuşur.( rakamları tam hatırlamıyorum, ama hikaye doğru. Hatta ben bu uygulamayı kullandım:) )

Yeter çok yazdım😂😂
eskimi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

HbY HbY | hepSi Bir yaLan | Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilisim Sektoru
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 296
  • Beğeniler 6 / 55
  • Ticaret 11, (%100)

bütçen varsa 18 yıllık jenerik, 4 harfli bir domainim var 10 bin tl ye bırakırım.
eskimi

kişi bu mesajı beğendi.

https://kadinveaile.net

• Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek TekstiL
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 58 / 58
  • Ticaret 0, (%0)
HbY adresi pm alabilirmiyim hocam.

EngnCn EngnCn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 294
  • Beğeniler 7 / 75
  • Ticaret 0, (%0)
tuzlukahve çok iyiymiş değerlendirin bence
eskimi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek TekstiL
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 58 / 58
  • Ticaret 0, (%0)

EngnCn adlı üyeden alıntı

tuzlukahve çok iyiymiş değerlendirin bence

@EngnCn hocam valla bu adresin neresini tutcam die dusunuom sohbet chat e gitmez sanmiorum

HbY HbY | hepSi Bir yaLan | Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilisim Sektoru
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 296
  • Beğeniler 6 / 55
  • Ticaret 11, (%100)

HbY adresi pm alabilirmiyim hocam.

diğer domainler ile birlikte pm atıldı.

https://kadinveaile.net

winamp winamp www.clickbank.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Evzer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad L** V**
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 29 / 30
  • Ticaret 5, (%100)
PM Gönderildi...

Jenerik çok Özel .TR Alan Adları EkolDomain.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al