selcuksofta adlı üyeden alıntı

Öneriniz için teşekkür ederim. Yapabilsem gerçekten yapacağım. Ev hayatı faklı, eşim başka şey istiyor, oğlum oyun istiyor. Kahvaltıyı 11 de yapıyoruz, gece geç yatıyorum çünkü ikide bir konsantrasyonum bozluluyor.

Şunu ciddiyetle söylüyorum, pinterest üzerinden kazanmak kolay. Ben çok çok özel bir şey yapmıyorum.

Konu açıyorum, resim ekliyorum, pinterestte paylaşıyorum hepsi bu.

Bu arada ben de 37 yaşındayım.
öyleymiş pinterest olan kolaymış, ama tam emek verdin diyelim, küt kapanıp gidiyormuş askı oluyormuş vs... o benim yapıma uygun değil, üzülürüm, ağlarım :)) yoksa illegal değildir, sonuçta orda da esas olan paylaşmak, herkes pinterest diyor, pin to pin diyor... elinde bu bilgi varken, o işi de engelletmeden bizim Türk kardeşlerimiz saldır boşluktan yararlan :) örnek şu an Twitter her saniye her hesabı askıya alıyor, 750 tane twitter hesabım vardı şu an 7-8 tane kaldı.[/QUOTE]
Hesapların sitelerin banlanmasının bir çok nedeni var. Mesela ben 2014 yılından açık hesap ve site görüyorum, onlar neden kapanmıyor... 5 yıldır adam para kazanıyor...

Benimde hesaplarım sitelerim banlandı, öğreniyorsun. Ama işe girerken yüksek tutar yatırmak ve büyük umut bağlamak hüsranla bitiyor... Çoğunlukla... İyi kazanan da var hiç kazanamayanda...