Merhaba. Düzenli olarak içerik ihtiyacım var. Bu nedenle günlük veya 2 güne bir ortalama 10 ile 20 arası makale ihtiyacım oluyor.

+Genel sağlık, kredi finans, teknoloji alanlarında makale yazabilen.
+Tekrara takılmayan
+Özgün
+Vereceğim anahtar kelimeleri uygun bir şekilde dağıtabilecek

makale yazarı aramaktayım.

Bende farklı kişiler için makale yazdım ve hala yazmaya devam ediyorum. Kısacası işi biliyorum lütfen işi bilen arkadaşlar yazsın.

Lütfen düzenli bir şekilde işini teslim edecek arkadaşlar yazsın. Sürekli hastalanan(!) veya akrabaları vefat eden(!) arkadaşlar ile çalışmak istemiyorum.

Ne yazık ki zaman çok önemli oluyor benim için. Söz verilen, anlaşılan tarihte teslim edemeyecek kişilerden ne makaleyi alırım ne ödemesini yaparım. Bana verilen sunulan tarihte makalelerin teslim edilmesi gerekiyor.

Ücret olarak 100 kelimesi için teklif vermeniz yeterli.

Ticaret puanlarıma bakarsanız düzenli olarak makale aldığımı görürsünüz. Bu nedenle ön ödeme olarak çalışmayacağım kesinlikle. Mesaj atan kişi ona göre mesaj atsın.

+Ödeme için limit yok isterseniz 1 makale için ödeme yaparım isterseniz 100 TL olur öyle öderim tamamen size bağlı.

+Enpara hesabınız varsa teslim sonrasında anında inceleme ve ödeme yapabilirim. Başka bankalar için ilk iş gününde ödemeyi geçerim.