Arkadaşlar daha önce aorhan'ın odunya temasnı kulanıyordum O temayı kullanırken yazdığım yazılar 2-3 dakikada indexleniyordu. Daha sonradan tasarımını daha çok beğendiğim kavanoz temasını kullanmaya başladım. 2-3 dakika olan index hızım saatler e yükseldi. Her iki temada da 52şer adet pingleme sitesi ekli anak index hızımda müthiş bi fark var. Birde seo puanım odunya temasında 92-93 ortalama iken kavanoz temasında 65 ortalama da seyrediyor.

İndex hızımı artırmak için neler yapabilirim. Birde seo puanı tam olarak neye göre belirleniyor. Seo analizinde çıkan puanlar çok farklı olmasına rağmen aşağ yukarı bulunan hatalar aynı. Yardımcı olabilirseniz sevinirim arkadaşlar.

Mesle dün Bilgisayarınızı sıcaklara teslim etmeyin isimli bir makale yazmıştım şu anda googlede yok. İndexini kontrol etmeden eklediğim başka siteler şu anda ilk sırada çıkıyorlar başlık ile arama yaptığım zamanlar. Ben ise kendimi listede göremiyorum :(

Sitemde all in one seo ve xml-sitemap eklentileri kurulu ve aktif kullanımdadır arkadaşlar