wmaraci reklam
lidertakipci

Laptop alıyorum tecrübeleri ve fikirleri alabilir miyim?

26 Mesajlar 3.028 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

AllyBey AllyBey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 412
  • Beğeniler 60 / 116
  • Ticaret 0, (%0)
şuan için en uygun laptoplar monsterde. Türk markasıymış sanırım ondandır ucuzluğun sebebi. Benimde almaya niyetim var geçen baya bi markayı karşılaştırmıştım en iyi monster duruyor. Bazıları monster ısınıyor diyor ama bugün masaüstüler bile ısınırken laptoptan soğuk kalmasını beklemek imkansız ki eminim laptop kullananların %95i ısınmaya alışıktır.

wmaraci
reklam

Primer Primer WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 31.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Güvenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 16 / 60
  • Ticaret 8, (%100)

wpuzman adlı üyeden alıntı

Benim tavsiyem farklı olacak. İşlemci ve ekran kartına fazla takılmayın. Neticede bunları en üst performansta belki hiç kullanmayacaksınız. Bilgisayarın keyif veren diğer bileşenlerine odaklanın. Ekran çözünürlüğü 4k veya en az 1080p olsun. Klavyesi ışıklı olsun alışınca diğer klavyeler çok demode geliyor gerçekten. Ses sistemi kaliteli olsun. Bunlara odaklanın bence.

İşlemci ve ekran kartına takılmama gibi bir seçenek mümkün değil hocam :) Render ve diğer iş yükünü işlemci yüklenecek, oyunlarda grafiği ekran kartı yüklenecek :) Bilgisayarı bilgisayar yapan bileşenlerden bunlar. Ses sistemi klavye vesaire tamamen estetik zevke bağlı. Benim rgb mekanik harici klavye, mouse gibi ekipmanlarım mevcut ses sistemine de gelince oyunlarda kulaklık kullanıldığı için pek fazla önemi olmayacaktır sesi gerektiğinde ses olarak versin yeter :) pek beklentim yok sizin kriterlerinizi kendim değerlendirdiğimde :) teşekkür ederim değerli yorumunuz için.

AllyBey adlı üyeden alıntı

şuan için en uygun laptoplar monsterde. Türk markasıymış sanırım ondandır ucuzluğun sebebi. Benimde almaya niyetim var geçen baya bi markayı karşılaştırmıştım en iyi monster duruyor. Bazıları monster ısınıyor diyor ama bugün masaüstüler bile ısınırken laptoptan soğuk kalmasını beklemek imkansız ki eminim laptop kullananların %95i ısınmaya alışıktır.

Kesinlikle hocam

cengizhann cengizhann WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek web tasarımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** P**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Ben Monster tavsiye etmiyorum. Lenovo her zaman daha iyi olmuştur. Sade tasarımı ile iş dünyasında da kullanabiliyorsunuz, aynı zamanda ekran kartı ve işlemci gücü ile de oyun oynamak istiyorsanız gayet iyi performans çıkartabiliyor.

Primer Primer WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 31.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Güvenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 16 / 60
  • Ticaret 8, (%100)

cengizhann adlı üyeden alıntı

Ben Monster tavsiye etmiyorum. Lenovo her zaman daha iyi olmuştur. Sade tasarımı ile iş dünyasında da kullanabiliyorsunuz, aynı zamanda ekran kartı ve işlemci gücü ile de oyun oynamak istiyorsanız gayet iyi performans çıkartabiliyor.

Monster tulpar T5 v19 aldım ve kullanıyorum hiç sorun yok çok fazla çevremde excalibur, HP, Lenovo alan arkadaşlarım var hepsi ağlıyor benim cihazımı görünce aynı paraya ben niye bunu almadım diye
HasanA cengizhann

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

berolelektronik berolelektronik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek TÜCCAR
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
acer nitro yada msi

omeresbah omeresbah WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Ö** E**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 3 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
İki marka da tercihim değildir. Sorunları ciddi derecede çok ikisininde ama ikisi arasında bir seçim yapılacağında monster seçerdim. Sorunu çok olsa da soruna hemen çözüm sağlıyorlar. Oyun olarak da performans açısından tatmin edici bir performansa sahip.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al