lostyazilim

İndex Hızım Çok Düşük

16 Mesajlar 2.309 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Zargana Zargana WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 994
  • Beğeniler 9 / 303
  • Ticaret 11, (%100)

kerimptk adlı üyeden alıntı

Sadece 2 index'im var ki buda yine az :)

İyi de Kerem kardeş sıcaklık ve bilgisayara etkileri üzerine kaç makale yazdın şimdiye kadar? Bu aramada bütün indekslerin değil, o sözcüklerle ilgili makalelerin görünür. 50-100 tane çıkması için aynı konuda bir sürü makalen olması lazım

Ne ekersen onu biçersin
wmaraci
reklam

kerimptk kerimptk Youtuber Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici / Youtuber
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)

siyahh adlı üyeden alıntı

İndexlenmemiş bir makale lütfen... Ya da yeni eklenmiş

Hocam elimde eklenmemiş bir makale yok gün içinde yazdığımı size yollayabilirim ancak. Peki benim şu anda ne yapmam gerek temayı mı değiştireyim napayım. Şu anki temamda Html hatalarının 2/3ünü dün giderdim zaten. Toplam 9 tane hata buluyor oda resimlerden kaynaklı alt özelliği yada boyut. Css optimizasyonu yapamıyorum daha önce yaptım resim boyutlarında kayma oluyor.

Ek Olarak:

Zargana adlı üyeden alıntı

İyi de Kerem kardeş sıcaklık ve bilgisayara etkileri üzerine kaç makale yazdın şimdiye kadar? Bu aramada bütün indekslerin değil, o sözcüklerle ilgili makalelerin görünür. 50-100 tane çıkması için aynı konuda bir sürü makalen olması lazım

Hocam tek makale yazdım ama etiket sayısına göre daha fazla olması gerekmiyormu onun? Dİğer etiketlerimde henüz sonuç çıkmıyor 18 saat geçmesine rağmen

Abone Ol : www.youtube.com/@kerimpotuk

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)

Hocam elimde eklenmemiş bir makale yok gün içinde yazdığımı size yollayabilirim ancak. Peki benim şu anda ne yapmam gerek temayı mı değiştireyim napayım. Şu anki temamda Html hatalarının 2/3ünü dün giderdim zaten. Toplam 9 tane hata buluyor oda resimlerden kaynaklı alt özelliği yada boyut. Css optimizasyonu yapamıyorum daha önce yaptım resim boyutlarında kayma oluyor.

Telefon numaranız aynı ise ben size akşam 6-7 gibi ulaşayım şirketten çıkıp... 10 dk vaktinizi alayım söyleyeyim... Bir çok aşama var yazarak olmaz hocam uzun sürer önümüzdeki günlerde makale olarak paylaşacağım burada.Herkes görsün :)

Uygunsanız lütfen belirtin...

kerimptk kerimptk Youtuber Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici / Youtuber
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)

siyahh adlı üyeden alıntı

Telefon numaranız aynı ise ben size akşam 6-7 gibi ulaşayım şirketten çıkıp... 10 dk vaktinizi alayım söyleyeyim... Bir çok aşama var yazarak olmaz hocam uzun sürer önümüzdeki günlerde makale olarak paylaşacağım burada.Herkes görsün :)

Uygunsanız lütfen belirtin...

Tabiki hocam akşam görüşebiliriz. Numaram aynı

Abone Ol : www.youtube.com/@kerimpotuk
wmaraci
wmaraci

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)

Tabiki hocam akşam görüşebiliriz. Numaram aynı

Merhaba;

tamamdır hocam,

Saygılarımla,Kolay Gelsin...

SEO DANIŞMANLIĞI

chicqo chicqo Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba sorun çözüldü mü bilmiyorum gerçi ama yine de cevaplıyayım. Zira bir forumda bir sorun yanıtsız kalınca bana sıkıntı basıyor.

İndex hızınız düşükse ilk yapmanız gereken Google Webmaster Tools'a gidip, tarama hızınızı arttırmak olmalıdır.
Google siteniz yeniyse eğer çok düşük bir tarama hızı belirler sizin yerinize. Bu tarama hızını da zamanla arttırır. (Tabi google sizin kadar sabırsız davranmayacağından da bu zaman alır.)

(bkz: Google Webmaster Tools)

Tabi tarama hızınızı değiştirmeniz ileride serverınızı ciddi şekilde yoracaktır da. Örneğin, Kötü Sözlük 30 milyon indexli sayfası olan bir site. (kendi sitemdir.)
Bu gibi bir sitede tarama hızı zaten otomatik olarak maksimuma yakın ve inanın serverlarınızı ciddi şekilde hırpalıyor bu durumlarda google.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al