Gerçekten sonucu fazla belli olmayacak bir durum. Yapacağınız şey değerli ve faydalı bir girişim. Fakat çıkmazı fazla. Yukarıdaki arkadaşlara katılıyorum. Takipçisi az olan bir sektör (şuan için), bu da yetmezmiş gibi bir kısmı okumayı seviyor, bir kısmı okumayı sevmeyip video izlemyi tercih ediyor. Yani, zaten az olan bir kitle de iki parça halinde. Bakmayın bu forumdaki üye sayısına. Hepsi web ile ilgilenmiyor. Grafiker vs. de çok. Hal böyle olunca webmaster sayısı az. Az olmakla birlikte bunlarin yarisi da ufak tefek kendi halinde bloglarla vs. uğraşan amatör veya hobiciler. Ben şimdiye kadar webmasterlıkla ilgili site açıp ekmek yiyeni görmedim (en büyük 3-5 site dışında).

Biliyorum düşüncem biraz olumsuz oldu ama gördüğüm bu. Size tavsiyem ya ingilizce dilinde çalışma yapın, takipçiniz artar böylece. Ya da illa ki türkçe olacaksa bir blog sitesi açın, orda makale şeklinde paylaşıp videosunu da çekin ve youtube'da yayinlayin. Sonra o youtube videosunu da blogtaki makalenin altina koyun. Youtube'da da videonun altina makale linkini koyun. İsteyen okusun isteyen izlesin. Böylece hem okuyanlari hem de izleyenleri kendinize çekersiniz. Ama ileride bu işlere olan ilgi artarsa kanalınızın ve sitenizin bir geleceği olabilir.