wmaraci reklam

Şu konu açıp yardim isteyenler hakkında

18 Mesajlar 2.104 Okunma
wmaraci reklam

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
admin hayırsever etiketi gelsin bence üyelik gibi.
turion

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

atlas14 atlas14 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Cep Telefon Teknik Servis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 462
  • Beğeniler 64 / 136
  • Ticaret 11, (%100)
Biri yazmıs ustad yazıyorlar yalakalık olsun diye ne zamandan beri ustad yalaka cümlesi oldu =)
Arkadaşlar forum zaten bitmiş farkında değilmisiniz ne yardımlaşma kaldı nede bir iletişim forumun en çok rağbet edilen kısmı şikayet var kısmı güya bir çok şey değişecekti bir çok açıklama yapıldı ben değişen hiç bir şey göremedim banlanan çakallar 15 saniye geçmeden yeni üyelik ile aramızda =) he bu arada destek konuları acil denmesede yardımcı olan kimse yok kendimden biliyorum
wmgtasarim

kişi bu mesajı beğendi.

Mfa Mfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
Yardım ve paylaşma güzeldir tabi olmazsa olmaz, bu sosyolojik ve ticari boyuta da dokunuyor.

Uzun süre saatlerce herkese yardım etmeye çalıştım şahsen. Şimdilerde gerçek sorunlara yardım etmeye çalışıyorum. Ama şu üslup meselesi benim de canimı sıkıyor.

Bir de internete yazar yazmaz sonucu çıkan şeyler hakkında konu açmayı bıraksınlar artık bıktık hep aynı sorular. Şahsen ben saatlerce bazen günlerce araştırıp sonuç bulamadığım şeyleri soruyorum. Daha çok önceden yapılmamış veya paylaşılmamış sorunlar. Ama nerdeyse hiç bir konuma net cevap alamadım. Bu yüzden hic biri çözülmedi hâlâ çözümsüz olarak bekliyor.

Genelde sorulan soruyla alakasız cevaplar geliyor veya konuyu ayrıntılı anlatmama rağmen bu işlerden hiç anlamiyormusum gibi yönlendirmeler geliyor. Eee ne yapayım hayat hikayemi mi paylaşayım?

Mesela diğer arkadaşların sordukları sorulara gelen cevaplar da böyle. Şu nasıl yapılır diye soruyor, millet onu yapsa şunu yap, bunu yap cevabı veriyor. Adam ısrarla hayır ben bunu yapmak istiyorum yada öğrenmek istiyorum başka şey önermeyin diyor. Sonuç yine aynı.

Tamam bazen farklı seçenekler tavsiye etmek de güzel ama burası webmaster sitesi gelistiriciler, yazılımcılar, tasarımcılar vb var. Yani bir çok kişi denemeler yapıyor testler yapıyor onun için alternatiflerin yapılma ihtimalini araştırıyor ama arkadaşlar sağolsun konuyu başka yöne çekiyorlar.

Ufak işlerde hatta orta seviye işlerde bir çok kişi yardım ediyor zaten. Ama adamlar yüzlerce liraya yapılan hizmetleri bedavaya getirme derdinde. Maddi durumla da ilgili değil. Adamın sattığı hizmetin birim fiyatı 1.000 TL mesela, ama kendisine bir şey yaptıracağı zaman bedavaya yap diyorlar. Ölücüler diye tabir edilen kitleyi biliyoruz da şahit olmak ayrı bir durum.

Konulara zaten yorum yapan yardım eden 3-5 kişi var başka yok. Onlar da yavaş yavaş bitiyor. Ben de bu durumlardan sıkıldım artık tek tek yardım edebiliyorum. Sorun çok fazla. Yönetim ve Moderatörler forumu canlandırmaya çalışmazsa yakın zamanda burası da bitecek artık. Tarihe not düşülsün
yilmaz70 enerjiveguc wmgtasarim

kişi bu mesajı beğendi.

KeremMert KeremMert WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 489
  • Beğeniler 46 / 84
  • Ticaret 6, (%100)
O kadar haklısın ki bu konuda şundan da şikayetçiyim ben adama dil döküyorum reklam alması için avantajlarını söylüyorum o kadar bilgi sunuyorum, ürünü pazarlıyorum üst düzeyce adam bakıyor bir teşekkür etmiyor almak zorunda değil reklamı kimse kimseyi zorlayamaz ama arkadaşım sonuçta ortada bir emek var "Teşekkür ederim size daha sonra geri dönüş yapacağım, yada ben biraz daha araştırma yapayım teşekkür ederim demek zor olmamalı..."

Günde 14 TL'ye reklam vermek ister misiniz ?
wmaraci
wmaraci

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
Konuyu bilmeden araştırıp yardım etmeye çalışanlar çok fazla, tamam bu normal karşılanabilir yardım severdir lakin yardım ettiği karşısındaki adam düz odun olduğu için sorunu çözülmediğinde "vaktimi ne alıyorsun", "bilmiyorsan ne yardım ediyorsun" gibi geri dönüşler oluyor adam utanmasa gelip dövecek. Adam çabalamış eyvallah de bir teşekkür et yokk, hadi sorun çözüldü diyelim kalkıp gene bir teşekkür etmez.

Forumda çok gezeceksiniz az yardım edeceksiniz, gitsin google kullanmayı öğrensin. En basit şeyleri de gelip burada soruyorlar kaldı ki aynı olayı 500 kez forumda yaşayanlar olmuş arama çubuğunu kullanmaya bile üşeniyor bu tipler.

Eskiden bende çok yardım ederdim, şimdi haftalık 1-2 kişiye anca.
enerjiveguc wmgtasarim

kişi bu mesajı beğendi.

atlas14 atlas14 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Cep Telefon Teknik Servis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 462
  • Beğeniler 64 / 136
  • Ticaret 11, (%100)
Sevindari30 üyelik tarihinize bakınca 19 günde kaç kişiye yardım etmiş olabilirsiniz diye düşündüm yada 19 günde sektörünüze bağlı kaç kişi sizin bilgi ve yardımlarınız ile çözüme kavuştu yani epey bir destek ve yardımcı olmuş olmanız lazımki diyelimki adam haklı işini gören arkasını dönmüş
yani şimdi ben bir konu açtım her bir fikir verene teşekkür etmeye kalkarsam benden sonra o sorun ile karşılasacak kişi yorumlardaki çözüme ulaşmak için sayfalarca ileri geri yapacak
bence yardım etmekten bu kadar cok daraldı veya bunaldıysanız konulara dahil olmamanız sizin adınıza daha hayırlı olacaktır nacizane fikrim.
wmgtasarim

kişi bu mesajı beğendi.

turion turion WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 138 / 137
  • Ticaret 3, (%100)
Bir de Satış, iş, vb konular için konu açıp detaylar için pm atılmasını isteyenler var.
Burası forum değil mi neden postlarda net açıklamalar yerine gizli saklı görüşme yapılsın isteniyor?

Bilgi vermek için pm atılmasının istenmesi de yasaklanmalı arkadaşlar.
webloggi wmgtasarim

kişi bu mesajı beğendi.

youtube abone sitesi: https://vk.cc/9hnOk8
Kuş al Yumurta sat Ruble ÇEK: https://vk.cc/aC8QOD

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)
Haklısın hocam işte bakalım zaten gelen kaçıyor foruma
turion

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al