IIFSMII adlı üyeden alıntı

Hocam bu alanda yetkin birisi değilim o yüzden sadece sadece iyi dileklerde bulunacağım :) Umarım iki tarafı da mutlu eden bir fiyatta anlaşırsınız. Alan adları gerçekten çok iyiymiş.

Teşekkür ederim :)

HuseyinAKKUS adlı üyeden alıntı

Biz size doncez dediklerlerine gore bosa hayallere kapilma

“Belediyem benimle eğleniy” gibi bir olay değil sanırım :) mail gelecek orada bilgi isteyeceğiz ondan sonra arayacağız dediler. Gayet ciddiydik :)

emreyavsan adlı üyeden alıntı

Eğer risk alırsanız kazanabilirsiniz. Tabi bu küçük bir ihtimal.
Expo denilen şey kesinleşinceye kadar satmayın, eğer bu olay İzmir'de gerçekleşirse bırakın xx.xxx gibi rakamları xxx.xxx gibi rakamlara bile verebilirsiniz.
Ama dersiniz ki bu expo ileride falan da olmaz, satayım. O zaman x.xxx gibi rakama belki satabilirsiniz. Tabi alan adlarını sattıktan sonra ileride Expo denilen olay olursa İzmir'de binpişman olursunuz :D
Benim fikrimi alacak olursanız satmayın, sonuçta senelik 100-150 TL falan veriyorsunuz, bu para kimseyi fakirleştirmez. Ama ileride Expo olursa İzmir'de o zaman bu alan adları sizi zengin eder. Ha tabi çok ihtiyacınız vardır 1.000 TL gibi bi ücret sizin için hayat memat meselesidir, o zaman satın.

Hocam inanın daha bu alan adını aldığım zaman böyle bir düşüncem vardı. Bekletip son dk satmak veya güzel rakamlarla projenlendirmek gibi. Ama inanın yoruldum artık. Bu alan adlarından bağımsız konuşuyorum. Xxxx eder diye alıp xxx e de razı olup xx e giden alan adlarından bunaldım. Herhangi bir şahsa versem o da birkaç sene sonra bilmem kaç katına gitse evet çok acırım ama en nihayetinde belediye hizmetlerinde kullanılacak diye düşünüyorum. Beni tatmin eden bir rakam olursa vermeyi düşünüyorum açıkçası.