Kendisi ile anlaşıp 6 aylık ücreti yatırdık ama malesef kendilerine ulaşmak mümkün değil zira yardımı olacağını söyleyen insan bir anda ulaşılmaz oldu ki ben zaten sunucu işlerinden anlamadığımı baştada belirtmiştim sunucunun herşeyini kendiniz yapmanız gerekiyormuş 3.gün daha site bile kurulu değilken bir anda sunucuya bağlantımız kesildi email sunucumuzda problemli idi başka bir email adresi ile bağlantı için kendisine durumu ilettik yardımcı olacağını söyledi ama malesef onada yanıt alamadık dün akşam bir anda site kendi kendine çöktü ve düzeltemedik açıkcası aldığımız yedekte şuan işe yaramıyor kendisine her ulaştığımızda en az 9 saat geçti kendisine durumu izah ettiğimizde ise bize yardım etmek zorunda olmadığını ama yinede yardım ettiğini bildirdi yapılan ticaret sonrası ben memnun kalmadım en son az önce sunucunun iptalini istedim ve saat 19:40 da başlayan plesk kurulumunun ip adresi kullanıcı adresi ve şifresini whatsapp dan yollayıp resmen kaçtı tekrar iptalini istedim ve şuan bekliyorum...