Simdi yayın akışı diye bir tablo var burada sistemde kayitli üyelerin paylaştığı veriler var, birde takipciler tablosu var buradada kayitli kullanicilar kimleri takip ediyor o verileri topluyorum mesela a diye bir uye olsun bunun uyeler tablosundaki id si 1 yayin akışında bir şey paylaştığında yakin akisi tablosunda o uyenin idsini uye_id diye yayin akisi tablosuna ekliyorum daha sonra bu a kullanicisini uye idsi 2 olan b ve uye idsi 3 olan c takip etsin takipciler tablosuna 2 satır ekleniyor t_eden_id 2,t_edilen_id 1/t_eden_id 3,t_edilen_id 1 şimdi buraya kadar yaptim sadece takip edenlerin yayin akışında takip ettikleri kişinin paylaştığı içerikler gözükmesi gerekiyor acaba bunu nasıl yaparim kod olarak yardim istemiyorumvsadece bir yol,yordam gösterseniz bile yeterli

Edit: Bir kişinin 1den fazla takipcisi olabilir.Tek olsaydi where ile sessiondan idsini gondererek alabiliyordum fakat birden fazla kullanıcı olunca kafam karşıtı

Şöyle düşünelim;

A,B,C,D üyelerimiz var.

A user_id = 1
B user_id = 2
C user_id = 3
D user_id = 4

////////////////////////////////////////

Paylaşım Tablosu : PAYLASIM
--------------------------------
id-user_id-p_text--p_context
-------------------------------
1----1-----haha----abc.jpg
2----1-----hehe----xa.png
3----4-----aaa-----apa.m3p
4----3-----hehe----xxx.mp4

Takipçi Tablosu : TAKIPCI

id user_id follow_id
-----------------------
1------1--------2
1------1--------3
1------4--------2
1------4--------1
1------4--------3

Burdan sonra yapacağın kısım basit.

Yayın akışına Paylaşım Tablosu'ndan verileri getirirsin.

Bu verilerin gösterim sorgusunuda sessiondan user idyi çekersin, çektiğin user_id yi takipçi tablosunda sorgulayıp follow_id leri alırsın. follow_idyide paylaşımı filtrelersin.

Örn:

SELECT * FROM PAYLASIM WHERE user_id = (
SELECT follow_id FROM TAKIPCI WHERE user_id = '$SESSION['user_id']'
)

Edit : tablo yapısının optimizasyonu nasıl olur bilemiyorum senin örneklendirmene göre yaptım