Merhaba arkadaşlar pinterest de bilgi vakti ve aile ve cocuk siteleri benimde. Pinterest kullanan çoğu insan anasayfada görmüştür zaten. Sürekli anasayfada benim içeriklerim çıkıyordu. Resimlerin hepsini tek tek photoshop dan oluşturuyordum. 4k pin yapmıştım. Hepsi organip aylık 10milyon görüntülenmeleri vardı.

Pinto pin kurdular birden bire birsürü hesap açıldı hepsi benim pinlerimi kopyalıyor pinlerine tıkladığımda yönlendirdikleri websitesinde sadece benim gönderim pinin resmi var içerik bile yok

10 milyonluk 2 hesabım kapatıldı. Açmaya çalıştım açabileni aradım bulamadım.

Elimdeki hesaplarla devam ettim bilgi vakti hesabı da kapandı spamdan yine açamadım.

Readingclock vardı ona devam ettim 2 milyon gösterim oldu pat oda spamdan kapandı.

Mail atıyorum spamdan hesabınız askıya alındı kalıcı olarak diye mesaj geliyor her mail attığımda aynı mesaj geliyor otomatik yolluyorlar galiba.

Bunun bir çaresini bilen duyan var mı? Hesapları açabilecek var mı ? 250k organik türk takipçim vardı şimdi ne yapıcam ben face hesabım var 100k ama ondan pinterest gibi hit gelmiyor maalesef pinterest sorununu aşmam lazım bir şekilde