freelance iş ilanları

Yeni merakım | Soru cevap sitesi ve twitter

16 Mesajlar 2.031 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

selcuksofta selcuksofta Bronz Üye
  • Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1273
  • Beğeniler 445 / 444
  • Ticaret 61, (%100)

Browland adlı üyeden alıntı

selcuksofta
Günde 1k üzeri kazanç sağlayan bir çok kişi var. Bunlar daha çok 1 domain altına 50-100 sub domain açarak pintereste otomatik pin atan kişiler. Evet adsensesi banlanmayıp kazananlar da var. İlk yatırım maliyeti var.

Yeni adsense de domain onayda, onaylanınca en azından 10 - 15 site açıp ilerleyebilirim yukarıdaki gibi.

Mevcut tr sitem ise sizinkine benzer bir mantık, adsense zaten yok, temiz bir site olsun istiyorum.

Hazırda yaptığım sistemde 3 sitem var. Kazanç 3 siteden gelmektedir. Manuel olarak ilgileniyorum ben. Otomatik sistem şuanda yok.
tebrik ederim, dediğim gibi sosyal medya anlamında para kazanabileceksem destek olmak isterim. ama siz kendi reklamınızı yapacaksınız ve adsense olmayacak o yüzden bizlere kazanç düşeceğini zannetmem. ama legal olan banlanmaz diyebileceğiniz pinterest sitesi düşünürseniz ortaklık düşünebilirim. ya da benim haber sitemden adsense geliri yaratabilirseniz ona da ortak olabiliriz. haber sitem ile ilgili teklifim tüm foruma açık, site burada ve sizlere kazandırın kazanın derken, artı olarak ben yazı gireceğim ve sosyal medyalarda zaten paylaşmaya devam edeceğim.

wmaraci
reklam

Browland Browland WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Melaturji ve Malzeme Mühendisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 747 / 748
  • Ticaret 3, (%100)
selcuksofta ortaklık illa bir siteye ortaklık değildir. Siz twitterde iyisinizdir ben pinterestte, siz bana twitteri öğretirsiniz ben size pinteresti. Böylece fikre ortak oluruz. Siz de kazanırsınız ben de...

Benim yapabileceğim Pinterest tarzı siteyi nasıl oluşturur, nasıl paylaşım yaparsınız, hesabınızı nasıl yapılandırmalısınız gibi.

Yoksa ortak geliri olan bir site açmak mantıklı değil.

• Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1273
  • Beğeniler 445 / 444
  • Ticaret 61, (%100)

selcuksofta
Günde 1k üzeri kazanç sağlayan bir çok kişi var. Bunlar daha çok 1 domain altına 50-100 sub domain açarak pintereste otomatik pin atan kişiler. Evet adsensesi banlanmayıp kazananlar da var. İlk yatırım maliyeti var.

Yeni adsense de domain onayda, onaylanınca en azından 10 - 15 site açıp ilerleyebilirim yukarıdaki gibi.

Mevcut tr sitem ise sizinkine benzer bir mantık, adsense zaten yok, temiz bir site olsun istiyorum.

Hazırda yaptığım sistemde 3 sitem var. Kazanç 3 siteden gelmektedir. Manuel olarak ilgileniyorum ben. Otomatik sistem şuanda yok.

selcuksofta ortaklık illa bir siteye ortaklık değildir. Siz twitterde iyisinizdir ben pinterestte, siz bana twitteri öğretirsiniz ben size pinteresti. Böylece fikre ortak oluruz. Siz de kazanırsınız ben de...

Benim yapabileceğim Pinterest tarzı siteyi nasıl oluşturur, nasıl paylaşım yaparsınız, hesabınızı nasıl yapılandırmalısınız gibi.

Yoksa ortak geliri olan bir site açmak mantıklı değil.
Twitter başladığından beri varım. Hatta bundan 7-8 yıl önce Türkiyedeki Atatürk ve Fenerbahçe TT'lerinin neredeyse tamamını ben yapardım :) İnanın Twitterde öğretilecek bir şey yok, abartmadan yani spama düşmeden bol paylaşım yapmak ve bol kişi takip etmek, etmek ki edilesin hepsi bu.
Ek bir de atıyorum 4-5 hesabınla rt fav gruplarına girip ana hesabına rt fav alabilirsin bu da bu kadar :)
bir de sen rt atarsan sana da rt atarlar, yoksa sen atmıyorsan millet sana neden rt atsın. bu da bu kadar.
sonra atıyorum haftada 1 geri dönük rt yaptıklarınızı silersiniz, yani attığınız rt leri geri çekersiniz hesabını tertemiz kalır.

örnek sizin hesapda 1 takipçiniz var takibe takip yapmazsanız o hesabınızın inanın büyümesi imkansız anca kalır 1 K da o da en çok.

o yüzden başlarda yapacağınız tek şey takibe takip. ama ne yaparsanız yapın Twitterin hesabı arada bir askıya alma durumu var. denemek için bile arada askıya alıyor, bakıyor tamam geri döndünüz itiraz maili yazdınız açıyor hesabı, dönmediniz bu hesapta robotmuş diyor hemen kapıyor. eskiden yancı hesap açardık unuturduk, 3 yıl sonra bulur üzerinden yürürdük. şimdi 1-2 hafta paylaşım yapmazsanız bile hemen kapıyor.

yani imkansız değil emek ister, emek verip keyif alacaksanız, dünyanın en iyi platformu bence Twitter.

Buyurun ben sizin aracılığınızla ufak bir Twitter eğitimi verdim :)

sizde bana özelden Pinterest verin, ya da buradan verin herkes okusun. ama ben eğitimde verseniz tek başıma hayatta bir pinterest veya başka her hangi bir site açmam. site işinde para olduğuna inanmıyorum. anca 3-5 tanıtım yazısı satışı hepsi bu.

ama tabii ki arayışlarım sürüyor, bir gün inşaallah.

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
ticareti odaklı düşünüyorsanız bence "yatırım" şart. mesela kurumsal logo-kurumsal kimlik yaptırmalısınız. sitede logo farklı twitter'da farklı olmaz.

wmaraci
wmaraci

Browland Browland WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Melaturji ve Malzeme Mühendisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 747 / 748
  • Ticaret 3, (%100)
WebDost haklısınız, gerekli çalışmaları yaptıracağım.

selcuksofta siz bilirsiniz.

Meşhur bir solcu marşı vardır. Bilirsiniz belki.

Linki bırakıyorum. İyi forumlar.

https://youtu.be/UM8cdnqK0pM
selcuksofta

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1273
  • Beğeniler 445 / 444
  • Ticaret 61, (%100)

WebDost haklısınız, gerekli çalışmaları yaptıracağım.

selcuksofta siz bilirsiniz.

Meşhur bir solcu marşı vardır. Bilirsiniz belki.

Linki bırakıyorum. İyi forumlar.

https://youtu.be/UM8cdnqK0pM

Marş için teşekkürler, bende kaçar, sohbet için sağol, iyi forumlar. Dediğim gibi gerçekten işi bilen ilgilenen biri olursa, maddi manevi ortak olurum, benimde amacım kazanmak. Ama şu an da kendi haber/makale sitem güzel ilerliyor. İyi pazarlar herkese.
Browland

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al