wmaraci reklam

Yazılımcı arkadaşlar arıyorum

4 Mesajlar 988 Okunma
wmaraci reklam

Yeninesil44 Yeninesil44 Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 1034
  • Beğeniler 282 / 281
  • Ticaret 18, (%100)
Merhaba, bir kaç yazılımcı arkadaş ile birlikte rahatça konuşup bilgi paylaşımı yapalım istiyorum.
Grup içerisinde;
kazanç getiren sektörler hakkında bilgi, proje/iş fikirleri, potansiyel olup olmadığı, sohbet, beyin fırtınası, gerektiğinde destek verip, destek alabileceğimiz yardımsever bir grup olucaktır.
Şartlar
2 yıl yazılım deneyimi olan
arge yapmasını bilen
vakit ayırabilecek kişiler olmalı.
2 kişi gerekiyor, pm üzerinden wp numaranızı gönderirseniz sevinirim.
dnztanverdi

kişi bu mesajı beğendi.

MultiAnaliz.com
wmaraci
reklam

dnztanverdi dnztanverdi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** T**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 4 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Pm alabilir miyim ?

06WUU 06WUU WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 279
  • Beğeniler 42 / 70
  • Ticaret 0, (%0)
Bir kaç önerimi paylaşabilirim diye düşünüyorum; daha önce yapılmış bir projenin benzerini oluşturmak, üzerine ekleme yapmak, reklam ve pazarlamasını yapmak bolca zamanınızı ve paranızı alacaktır. Bunun karşılığında geliriniz orjinal projenin geliri kadar yüksek olmayacaktır. Aynı çalışmaları yeni bir projede sergilemek de büyük bir risk oluşturacaktır. Sonuçta insanların bu yeni projeye karşı nasıl tepkiler verebileceği sadece tahminlere bağlı olacaktır. Eğer yatırımcı iseniz paranız varsa bir projeyi geliştirmeden önce onun ekosisteminin oluşup oluşmadığına bakınız. Hali hazırda bir ekosistem oluşmuşsa ve oradan beslenen başka bir proje yoksa %90 başarılı olursunuz. Ekosistemden yararlanan projeler varsa yine başarılı olursunuz fakat başarı oranınızı arttırmak zorundasınızdır. Bunuda alanınıza göre yani masaüstü programlama, mobil programlama ya da donanım kodlama gibi gibi kendinize göre küçük bir yazılım ekibi oluşturun. Alanında uzman tecrübeli bir coder, bir tane veritabanı uzmanı, bir tane grafik tasarımcı, bir tane front-end'ci, bir tane reklam uzmanı, bir tane seo uzmanı, bir tane video ve ses uzmanı, kaliteli ve güncel ekipmanlar birer tane, sessiz bir ofis, bir tanede toplum mühendisi. Böyle bir ekip ile arge'de yaparsınız, projede üretirsiniz, parada kazanırsınız. Şayet zengin bir adam olsaydım bunu uygulardım...

Web Project Master | {Good Code}

Yeninesil44 Yeninesil44 Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 1034
  • Beğeniler 282 / 281
  • Ticaret 18, (%100)
06WUU guzel oneriniz icin tesekkurler. Dikkate alacagim. Soyle bir sorun var alaninda uzman tecrubeli kisiler bulmak biraz zor, enazindan tr icin, aslinda tr icin ciddi bir proje dusunmuyorum zaten; ne varsa yabancilarda var.

MultiAnaliz.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al