Selam arkadaşlar ,

Bugun forumda okudum , bir arkadaşımızın blogu hacklenmiş .

ve gördüğüme göre birçok kişi daha hacklenecek bu forumdan bunuda söylüyorum.

Kendi alanımdan olduğu için size bilgi vericem .

Forumlarda paylaşılan , .exe uzantısı olan birşeyleri indirmeyin , backlink kasma programları falan bunlar hikaye , ufacık bir photoshop eklentisinde bile logger olabilir .

Eğer keylogger yemişmiyim yememişmiyim die şüphleniyorsanız , msconfig başlangıç sekmesindeki dalgaların fotosunu ve alt+ctrl+delete kısmından işlemler kısmını tamamen görebilecğm şekilde buraya resimlerini eklerseniz , logger yemişmisinz yememişsiniz bilgi verebilirim .

Unutmayın hiç birşeyi indirmeyin , bak ben kaç kere görüyorum forumda paylaşıyorlar bişeyler indirenler yorum yapanlar var , o yüzden hack yiyorsunuz.

Ve forumda hacklenen bi blog var o blogta bu yüzden hacklenmiştir emin olabilirsiniz .

Gerek webmaster araçları olsun gerek başka şeyler olsun , mp3 , warez full programlarda falan logger oluyor dikkadinizi çekerim .

En iyisi benim yaptığm gibi , msn firefox chrome Deepfreeze . o kadar birşey olduğunda atarsın reseti devam edersin .

Deepfreze bana göre deil diyorsanız , avira - zemane -ashampoo kullanmanızı öneririm .