DeepX adlı üyeden alıntı

Ekonomimiz sağolsun, Google ads e girilen min miktar 0.05 ten daha az olsa ne yapacaktık :)

Hocam zaten büyük firmaların hepsi o oranda giriş yapıyor.

EmreTaner adlı üyeden alıntı

Sayfa to çok yüksek?
İllegal bir durum var mı?
Ben de sayfa to 1 civarında hep 1.30 olduğunu bile görmedim.

Vtcam adlı üyeden alıntı

Günlük tekil hit nedir hocam

mehmet01 adlı üyeden alıntı

O sayfa to'su normal değil. Normalde maksimum %6 civarı olmalı ki o bile insanı tedirgin eder. Siz siteye giren herkesi direkt reklama tiklatmişsiniz. Haliyle tbm 0,04 olduğuna şükredin. To'yu azaltın, %5 seviyelerine çekin hem tbm artar, hem hesabinizin kapanma riski azalir.

EmreTaner adlı üyeden alıntı

Arkadaşın websitesinden bir görüntü bu şekilde içeriklerle fazla tık alması ve bu kadar düşük alması normal.

Banner reklamını aktif etse tıklama almaz belki ama aldığında en azından 15-30 kuruş arası bir şey alabilir.

forumcu1 adlı üyeden alıntı

hocam tıklama oranınız çok yüksek botlar tarafından tıklama yapılıyor olabilir görüntüleme 900 tıklama 100 çok fazla

Arkadaşlar tıklamalar bot değil organik. Neden TO yüksek diyenleriniz olmuş; Bağlantılı reklam kullanıyorum o yüzden kişiler istediklerini bulamayınca bağlantılı reklamı kullanıyorlar ve böylece tıklama oranı yükseliyor. Ancak gelen tıklamaların %35 ise banner reklamlardan ve bağlantılı yüksek kazanç verirken diğerleri çok kötü verdiğinden dolayı tbm düşürüyor. Çok karışık bir durum var. TO için baya bir çalışma yapmıştım bir ay önce o yüzden bu aralar 5-8 arası değişiyor.