wmaraci reklam

Pinterest ACT (Hesap Oluşturma Aracı) - Pinterest ACT REST API - WP EKLENTİ

11 Mesajlar 3.023 Okunma
wmaraci reklam

Hapsher Hapsher WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
[COLOR=#EA6868][SIZE=6]Merhaba, Pinterest ACT ve yanında Pinterest ATT sizlerle![/SIZE][/COLOR]

Pinterest ACT ([COLOR=#EA6868]A[/COLOR]ccount [COLOR=#EA6868]C[/COLOR]reation [COLOR=#EA6868]T[/COLOR]ool) ile Pinterest hesapları oluşturabilirsiniz.
Pinterest ATT ([COLOR=#EA6868]A[/COLOR]ccount [COLOR=#EA6868]T[/COLOR]racking [COLOR=#EA6868]T[/COLOR]ool) ile bu hesapları kontrol edebilirsiniz.

Yönetim paneline https://pinterest.bulut.host/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Oluşturduğunuz hesaplar 100% shadowbansız olarak açılır, ister session (cookie), isterseniz App ID, App Secret ve Access Token bilgilerini alabilirsiniz. Bunların hepsini tek bir tıkla yapabilirsiniz.

[COLOR=#EA6868][SIZE=5]Pinterest ACT Kullanarak;[/SIZE][/COLOR]

• Pinterest ACT yönetim panelinden tek tıkla, Pinterest Automatic ile tam uyumlu session kodu veya tam yetkilendirilmiş access token kodu alabilirsiniz.

• Pinterest ACT WP Eklentisi üzerinden tek tıkla, Social Auto Poster eklentisi ile tam uyumlu App ID ve App Secret kodu üretebilir, otomatik olarak eklentiye eklenmesini sağlayabilirsiniz veya Pinterest Automatic ile tam uyumlu session kodu alabilirsiniz.

• Pinterest ACT API üzerinden yapacağınız bağlantı ile Social Auto Poster ile tam uyumlu App ID, App Secret veya Pinterest Automatic ile uyumlu session kodu veya tam yetkilendirilmiş access token kodu alabilirsiniz.

[COLOR=#EA6868][SIZE=5]Pinterest ATT Kullanarak;[/SIZE][/COLOR]

• Pinterest ACT ile oluşturulmuş hesaplara ait, shadowban durumu, son paylaşım yapılan domain, pano başına pin sayısı, takipçiler sayısı, takip edilenler sayısı, toplam pin sayısı ve son pin tarihi bilgilerini takip edebilirsiniz.

[COLOR=#EA6868][SIZE=5]Pinterest ACT yönetim paneli ile;[/SIZE][/COLOR]

• Ülke (US, GB, TR, DE, FR, ES, IT), cinsiyet (kadın, erkek), hesap türü (kişisel, işletme), özel proxy ve pano seçimleri yapabilirsiniz.

• Yönetim paneli üzerinden, eklenti ya da api farketmeksizin oluşturulmuş tüm hesapları ve bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

[COLOR=#EA6868][SIZE=5]Pinterest ACT WordPress eklentisi ile;[/SIZE][/COLOR]

• Yönetim panelinden yapabildiğiniz işlemlerin tamamını sitenizden ayrılmadan yapabilirsiniz.

• Social Auto Poster için sitenizden ayrılmadan eklentinizi çalıştırabilirsiniz.

• Sitenizde bulunan kategoriler otomatik olarak pano alanına eklenmektedir.

[COLOR=#EA6868][SIZE=5]Pinterest ACT REST API ile;[/SIZE][/COLOR]

• HTTP protokolü kullanarak GET metodu ile istek gönderilir ve JSON olarak cevap alınır.

• Yönetim panelinde seçimlerinize göre anlık düzenlenen PHP cURL kodlarını görüntüleyebilirsiniz.

• API kullanımı ile ilgili dökümantasyon yönetim panelinde bulunmaktadır.

[COLOR=#EA6868][SIZE=5]Ücretlendirme;[/SIZE][/COLOR]

• 1 istek 50 kuruş, tek fiyat net fiyat!

• Minimum alım 100 istek / 50 TL olarak belirlenmiştir.

• 30 günlük Pinterest ATT kullanım hakkı 30 istek olarak belirlenmiştir.

[COLOR=#EA6868][SIZE=5]Diğer Notlar;[/SIZE][/COLOR]

• Pinterest hesaplarının açılışı sırasında, shadowban olarak adlandırılan durumun gerçekleşmesinde önemli etkenlerden biriside bağlantı kurulan IP adresidir.

• Pinterest ACT tarafından oluşturulan hesapların tamamı (özel proxy kullanımı hariç) shadowban olmadan oluşturulmaktadır.

• Yalnızca başarılı bir istek gerçekleşirse, istek sayısından düşüm yapılmaktadır.

• İşlem sonucu, ad soyad, kullanıcı adı, e-posta adresi, hesap şifresi, session (cookie) ve oluşturulan App'ye ait App ID, App Secret ve Access token verileri oluşturulur.

• Ödemenin gerçekleşmesi akabinde, vereceğiniz e-posta adresine giriş bilgileri (token) gönderilir ve istek sayınız kadar sistemi kullanabilirsiniz.

• İstek sayınız bitse dahi oluşturduğunuz hesapları yönetim panelinden görüntülemeye devam edebilirsiniz.

[COLOR=#EA6868][SIZE=5]WM Aracı Özel;[/SIZE][/COLOR]

• WM Aracı kullanıcılarından taleplerini bildiren herkese, ilk 10 istek hediye!

• Giriş bilgileri e-posta adreslerine gönderilmektedir. (Spam klasörünü de unutmayın)

[COLOR=#EA6868][SIZE=5]Ödeme Yöntemi;[/SIZE][/COLOR]

• Enpara

• Garanti Bankası

[COLOR=#EA6868][SIZE=5]İletişim;[/SIZE][/COLOR]

[COLOR=#EA6868][SIZE=5]S.S.S.;[/SIZE][/COLOR]
[SIZE=4]Sistemi kullanabilmek için proxy olması şart mı?[/SIZE]
- Hayır. Sistemin kendi proxyleri mevcuttur. "Özel Proxy" seçeneği hayır konumdayken sistem kendi proxylerini kullanarak hesap oluşturur ve bu hesaplar 100% shadowban olmayan hesaplardır.
[SIZE=4]Eklenti üzerinden oluşturduğum hesapların geçmişini nasıl görebilirim?[/SIZE]
- Oluşturulduğu platform farketmeksizin oluşturulan tüm hesapları, yönetim panelinden görüntüleyebilirsiniz.
[SIZE=4]Social Auto Poster Eklentisi kullanıyorum. App eklemek için hesaba giriş yapmam gerekir mi?[/SIZE]
- Hayır gerekmez, WordPress sitenize kuracağınız Pinterest ACT eklentisi sizin yerinize onayları alır (grant extended permissions) ve oluşturduğu App'yi Social Auto Poster eklentisine ekler.

[COLOR=#EA6868][SIZE=5]Ekran Alıntıları;[/SIZE][/COLOR]

[COLOR=#EA6868][SIZE=6]Pinterest ACT Yönetim Paneli[/SIZE][/COLOR]

[COLOR=#EA6868][SIZE=6]Pinterest ACT WordPress Eklentisi[/SIZE][/COLOR]

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

min min WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 30.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Software
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 218
  • Beğeniler 10 / 58
  • Ticaret 6, (%100)
Kendisine referans olduk gayet güvenli bir şekilde 10 adet hak tanımladı.

• Üyelik 10.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
Talep edenlere ilk 10 istek hediye kampanyamız devam ediyor.

ahmetce33 ahmetce33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek turizm
  • Konum -
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 1149
  • Beğeniler 257 / 259
  • Ticaret 149, (%100)
hesap alındı sorunsuz alışveriş teşekkürler

Bir yalana inanmak sizi aptal yapmaz Saf olmak Şerefsiz olmaktan iyidir...
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 10.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%100)

ahmetce33 adlı üyeden alıntı

hesap alındı sorunsuz alışveriş teşekkürler

Alışverişimiz daim olsun

mstfsdt mstfsdt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 9 / 15
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba referans için 10 adet hesap alabilir miyim?

• Üyelik 10.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%100)

mstfsdt adlı üyeden alıntı

Merhaba referans için 10 adet hesap alabilir miyim?

E-posta adresinizi özel mesaj ile iletin lütfen, giriş bilgileriniz gönderilecektir.

MuhammedAVCI MuhammedAVCI İlla Edep! İlla Edep! Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Professional SEO Expert
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 106 / 279
  • Ticaret 31, (%97)
Merhaba referans devam ediyormu ? mail adresim wpmedya@yandex.com gelen kutum dolu olduğu için buradan yazmak zorundayım

• Üyelik 10.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%100)

MuhammedAVCI adlı üyeden alıntı

Merhaba referans devam ediyormu ? mail adresim wpmedya@yandex.com gelen kutum dolu olduğu için buradan yazmak zorundayım

Merhaba, giriş bilgileriniz e-posta adresinize gönderilmiştir.

Kredileriniz ile 4 farklı sistemimizi tek bir yönetim panelinde kullanacaksınız;

Pinterest ACT ile hesap oluşturabilirsiniz, normal hesap 1 kredi, özel tokenli 2 kredi;

Pinterest ATT ile oluşturulan bu hesapları canlı takip edebiliyorsunuz (shadow durumu, paylaşım, takipçi vs) 30 günlük 30 kredi

Pinterest TRT ile 1 kredi karşılığında 50 hit (gerçek ziyaretçiler) alabiliyorsunuz, hitleri istediğiniz sitelerinize yönlendirebiliyorsunuz.

Pinterest RMT ile 1 kredi karşılığında 50 repin hizmeti alabiliyorsunuz, pinleriniz bizim hesaplarımız tarafından repinleniyor.

Kralintaci Kralintaci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Zihin Engelliler Öğretmeni
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 31 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Pinterest TRT kısmı çok ilginç. Gerçek ziyaretçi ise, buraya verdiğiniz kredi ücretinden daha fazlasını reklamlardan kazanabilirsiniz.
Kazan - kazan mantığı yani :)

hoyosefadaso155155@gmail.com
Mail adresime bir hesap tanımlarsanız, denemek isterim.

İyi çalışmalar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al