Merhaba arkadaşlar, iki konuda size danismak istiyorum.
1. şimdi ben godaddy ile çalışıyorum. Siteye de genelde insta uzerinden trafik sağlıyorum. Dun bir post attık
400 600 kişi birden girdi. Aylik da 5k lik bir trafik aliyoruz. Cpanelden baktigimizda ise ram ve cpu nun full cektigibi gördük. Sitede simdi 14 ama olayin yaşandığı zaman 21eklenti vardi. Bunu soylememin sebebi ise teknik destegin bana söylediği sizden kaynakli olabilir.Godaddynin ekonomik linux paket(Yenilemenin aylik 30tl olanı) kullanıyorum.

Adamlarin dedigi gibi sorun bende mi yoksa kullandığım pakette mi? Ek olarak iki ust pakete gecmemi önermişlerdi.

2. Zaten 2 hafta sonra yenilemem var ve godaddynin fiyatları da sanki diger Turk firmalarina göre (turhost, alastyr, veridyen) pahalı gibi, cok bilgili değilim bu konuda.
O yüzden simdi site blog tarzında ve trafigi aylik 5-10k, sosyal medyadan da postlarla hikayelerle trafik çektiğimizden ayni anda 500-1k adam siteye doluşabiliyor. İlerleyen zamanlar için de forum olusturma düşüncesi var kafamda, bunları goze aldığımızda bana önerebileceğiniz host firma, paketleri ne olabilir?
Cevaplariniz icin simdiden tesekkur ederim