KDOGAN adlı üyeden alıntı

Merhaba. Tahminimce sorununuz duplicate content. Bu yüzden eksi score yemiş ve algoritmalardan birine yakalanmış olabilirsiniz. Araştırmanızı öneririm.

hocam yanlış bir bilgilendirme söz konusu, normalde yazmayacaktım fakat kişi yanlış yönlendirildiği için yazıyorum

içeriğin ilk girişindeki google sıralamasından sonra 10 günlük sıra dalgalanmasından sonra asıl yerini bulacaktır, eğer içerik ile ilgili bir sorun olursa güzel bir yere yerleştirip hit çekmenize olanak sağlamayacağı gibi bir anda hit almış olduğunuz makaleden hitler geriye düştüyse o içeriğinizdeki rakipleriniz sizden daha iyi içerikler girmiş olabilir.

hit gelen içeriklerinizi search console üzerinden kontrol ettikten sonra bu anahtar kelimelere 2500 kelimelik içerik girmenizden sonra hitleriniz düzelecektir.

ayrıca kendiniz hazır tasarım programları veya sitelerinden özgün resim tasarlayıp site isminizi ve logonuzu yapıştırıp makalelere ekleyin.

normalde bu tür teknik detayları ücretli veriyorum fakat yanlış yönlendirildiğiniz için yardımcı olmak istedim, saygılar.

üstteki dediklerimi yapmanız durumunda hitler düzelecektir.

not: eklentilerinizin ve cache durumunuzun hit gelen dönemle aynı olduğu varsayılarak yazılmıştır.

eğer google insightda veya gtmetrixde site yavaşlığı başlama durumu sözkonusu ise o konuda destek alınız.