"TBM'niz 0,01'lere düşer, adsense politika ihlali alıp yerinize oturursunuz." Hocam ihlal öğrettiğimi söylüyorsunuz.

Bak kardeşim sana şöyle söyleyeceğim. Website sağlık diyelim bir içerik girdiniz diş sağlığı hakkında tbmsi ise 1tl

Googleden diş sağlığı hakkında bir kelimeden sizin sitenize girer diş firmalarının reklamı çıkarsa 1TL kazanırsnı.

Sosyal ağdan gelen hit google'den kişinin tbm sine eşit bir gelir bırakmayabilir. Bilgi ile ilgili aramalar yapmıştır. Websiteye faceden girdiği zaman googleden ne arıyorsa mesela bilgi aramış arkadaş tbm si çok düşük bilginin. O yüzden düşük verir.

Googlenin böyle bir açıklaması yokken senin kanıtlı bir sosyal ağ hiti kazandırmaz 0.01 kazanırsınız oda banlanır diye konusuyorsun demende bundan ibaret.

Bak kardeşim ben senin evine pin gelmediği zaman konu açtığını hatırlıyorum. Yenisin yani bu kadar bilmiş gibi davranmana gerek yok. Ben biliyorum tecrübe edinmişim tecrübemi paylaşıyorum. Senin pinin yeni gelmiş yahu ne bu googleyi googleden daha iyi biliyorum havaları