Arkadaşlar kimsenin ticaretine sözüm yok ama yasal olmayan yollarla, bedava olan bir üyeliği alıp buna bir bedel biçerek, hemde biçilen bedel ortak alımdan daha pahalı olunca garip geldi.

Bir netflix uhd hesabın ücreti 41,99 TL ve bir hesabı yasal olarak aldığınızda NEtflix kendi yaptığı reklamlarda vs de belirtiyor eş dost arkadaş kullanın diye ve bölüşünde adam başı 10,5TL düşüyor hatta çocuk profili silinince 5 account ile 8,5 TL civarı bir bedelle kullanabiliyorsunuz.

Şimdi demem o ki; zaten bu kötüye kullanım yüzünden artık gerçekten deneyerek alacak müşterilerin hakkı yendi. Bari bundan sonra hakkı ile alalım. Fırsatçılara para kaptırmayın! Forumlarda görüyorum 8-10-12 tl vs vs fiyatlara Netflix satılıyor. Ve tekrar söylüyorum yasal değil.

Alın arkadaşlarınızla bir hesap verin aylık 8-10 tl, sıfırlanmadan, durmadan mail değiştirnedeb, hakkı hukuku ile sahip olun.

Topiğe tepki verecek, kendini yasadışı yaptğı satışta haklı görecekler boşuna yazmasın. Bir çok wm ticaret forumunda bu işlem yasaklanmıştır.