wmaraci reklam
lidertakipci

Ucuza İş Yaptırmayacaksın (Grafik Tasarım)

13 Mesajlar 1.890 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

CivanDemir CivanDemir Merhaba Dünya Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 330 / 389
  • Ticaret 14, (%100)
Başlığa "PROFESYONEL TASARIMLAR..." falan yazmak ne kadar güzel. Keşke teslim aldığımız işler de referanslarda gördüklerimiz gibi olsa. Bir nevi **************lık bu da işte. Sonuçta tasarım işi göz zevkidir, standartı yoktur, teknik birkaç yanlış dışında adama "bu yanlış" diyemiyorsun. Adam da gelip senin işi böyle başından savdığında öylece oturup konusuna "işi güzel değildi" demekten başka bir şey yapmak gelmiyor elden. Ya işi gerçekten profesyonel birine yaptıracaksın gerçek hakkını verip ya da böyle sürümden çalışanların ilanlarına aldanmayacaksın. Ben onu yapamamamışım işte.

Adam arkaplandaki görseli bile orantılı büyütmemiş

75 liranın karşılığı aşağıdaki gibidir. Gidip güzel bi yemek yeseydim keşke.

Güncelleme: Parayı iade aldım.

wmaraci
reklam

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
75 Liraya instagram post tasarımı (öyle tahmin ediyorum) yaptırırsanız karşılığı bu olur. Çok daha uyguna olmalıydı. Ayrıca revize hakkınızı baştan mutabakat ile netleştirmeliydiniz. Konunuzda haklı ama tercihinizde yanlışsınız hocam

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 330 / 389
  • Ticaret 14, (%100)
Fiyatlar zaten en düşük haliyle böyle. Yani daha ucuza çalışanların da referansları bile kötüydü. Gel gelelim zaten asıl mesele revize kısmında. Şimdi ben bu işi yapan adama bunu revize edelim desem en fazla ne kadar verim alabilirim? Sonuçta bana böyle bir iş teslim eden birinin bir sonraki tasarımda bana harikalar yaratmasını bekleyemiyorum. Referanslar çok aldatıcı oluyor veya benim işleri baştan savıyorlar

trkmensa trkmensa Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.12.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Sosyal medya
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 1 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
Bu tasarım canva'da 20 saniyede felan yapılır. 20 saniyede 75tl iyi para.
darknov4

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 330 / 389
  • Ticaret 14, (%100)
İşte, bana teslim edilenin böyle bir şey olacağını bilmiyordum maalesef. trkmensa

118baran 118baran WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 471
  • Beğeniler 127 / 126
  • Ticaret 9, (%100)
Tasarımı kime yaptırdıysanız iyi para kaldırmış, ben tasarımdan anlamam genelde işin hep dinamik kısmıyla uğraşıyorum ama ben bile 75TL Bundan kat ve kat daha iyisini yaparım.

uguur uguur ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 127 / 127
  • Ticaret 10, (%100)
Merhaba,
Bende tasarım işleri ile uğraşıyorum 0535 870 88 31 numaram whatsapp'dan ulaşabilirsiniz. dilerseniz bundan sonraki 3-4 çalışmanıza referans olabilirim. Çalışmaları beğenirseniz o süreçten sonrası için 75 TL'den daha uygun fiyatlara beraber çalışabiliriz.

Uğur Gündüz Tasarım

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2211
  • Beğeniler 753 / 753
  • Ticaret 18, (%100)
Konu Dişı
Grafiker değilim. Ama forumda gördüğümü yazmak zorundayım. Bu yazacaklarım işini hakkıyla yapanları tenzih ederim. Paintte resim düzenlemesini bilen grafikerim diyor. Birde referans için ücretsiz logo banner yapıyorlar. ( Sırf merakımdan istiyorum referans için. Ama gelenler çok basit ve paintle yapıldım diye bağırıyor. Çoğumuzda ekmek yesin diye zaten ücretsiz yapmış diyoruz ve yoruma ^^harika, süper olmuş, arkadaş işinin ehli^^ gibi cümleler kuruyoruz. Burda hem kendimizi hemde o kişi ile gerçekten bu konuda alış veriş yapacak insanları yanıltııyoruz. )Ha bu işin birde kendini bir ileri seviyeye taşımış olanlar var onlar resim sitelerin den ve diğer resim programlarından çat pat anlamaya başlamış kişiler.
Fiyatlara gelelim yabancı webmaster forumlarında wmaracında ki gibi fiyatlar bu kadar yerlerde değil ama adamlar gerçekten de hakkını verıyorlar. Bir resim tasarımı istediğinizde size 5 farklı seçenek sunuyorlar. Bizde ise gerçekten işini yapan arkadaşlar bakıyorki fiyatlar zaten yerlerde önemsemiyorlar ve çoğu başka alanlara yöneliyor yada yabancı forumları tercih edıyorlar. Bu şekilde de olunca piyasa da paintcilere kalıyor onlarda tabiri caizse istedikleri gibi at koşturuyorlar.
Ha işini gerçekten yapan arkadaşın konusuna girdiğinizde resimle yazıyı karıştırıyorsunuz o kadar uyumlu yapıyorki. O arkadaşa da kıla tüye bahane ederek işinden soğutuyoruz. Ta ki sizin de başınıza geldiği gibi darbe yiyince o kılı tuyu arar oluyoruz. (Darbe derken yanlış anlamayın)
Şimdi yazdıklarımdan sonra çoğu insan hak verecek ama 2 gün sonra unutulacak.
uguur CivanDemir perigraft

kişi bu mesajı beğendi.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com

hasanyavuz28 hasanyavuz28 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
Boş versene böyleleri bir defa para kazanır.
Mesela adam akıllı yapsa seni müşteri olarak kazanırdı ve sen her işinde ona koşardın böylece devamlı kazanırdı. Böyleleri bu gün doyar yarın bakar.

jorphy jorphy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Profesyonel Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 968
  • Beğeniler 101 / 284
  • Ticaret 9, (%100)
forumda uguur dan iyisini görmedim henüz, böylelerine para kaptıracağınıza böyle işini iyi yapanlara hakkını verin bence
uguur

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al