wmaraci reklam

Akbayi.com Youtube abone 55 TL İzlenme 9.90 TL Like 45 TL /Dislike/Türk Yorum İDDİA EDİYORUZ EN UYGUN FİYATLAR !!!

13 Mesajlar 2.124 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

dreamrocker dreamrocker www.onmajans.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Dijital Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** M**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 16 / 13
  • Ticaret 2, (%100)
Geçtiğimiz dönemde bazı servisleri hakkında bilgi almak istemiştim api bağlamak için. Deneme bakiyesi ekleyelim, 100' er adet test edin demişlerdi. O gün test etsem de o an bağlayamayacağımdan test bakiyesini istemedim teşekkür ettim, api bağlayacağım zaman test ederiz dedim. Sağolsunlar Whatsapp bilgilerini ilettiler.

Bugün 1 servisi test etmek istediğimi, çalışırsa apileri hemen bağlayacağımı söyledim ancak test bakiyesi yüklemediklerini ilettiler.

Sorun 5-10 lira değil tabi ama tutarsızlık güven problemlerine yol açıyor ticarette.

Hayırlı satışlar.

www.onmajans.com
wmaraci
reklam

Maybe1day Maybe1day WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 17 / 8
  • Ticaret 8, (%75)

dreamrocker adlı üyeden alıntı

Geçtiğimiz dönemde bazı servisleri hakkında bilgi almak istemiştim api bağlamak için. Deneme bakiyesi ekleyelim, 100' er adet test edin demişlerdi. O gün test etsem de o an bağlayamayacağımdan test bakiyesini istemedim teşekkür ettim, api bağlayacağım zaman test ederiz dedim. Sağolsunlar Whatsapp bilgilerini ilettiler.

Bugün 1 servisi test etmek istediğimi, çalışırsa apileri hemen bağlayacağımı söyledim ancak test bakiyesi yüklemediklerini ilettiler.

Sorun 5-10 lira değil tabi ama tutarsızlık güven problemlerine yol açıyor ticarette.

Hayırlı satışlar.

Hocam sistemlerimize servislerimize güveniyoruz sipariş sayımız 200 bine yaklaşmakta ayrıyeten diğer paneller gibi yüklediğiniz tutarı bir daha iade etmeyiz demiyoruz servis çalışmazsa para iadenizi yaparız. Hayır altı üstü test bakiyesi veremiyoruz dedim o zaman farklı şuan farklı yani bana önceki yazınızı 9 kasımda yazmışsınız. Kaç ay geçti ?

dreamrocker dreamrocker www.onmajans.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Dijital Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** M**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 16 / 13
  • Ticaret 2, (%100)

Maybe1day adlı üyeden alıntı

Hocam sistemlerimize servislerimize güveniyoruz sipariş sayımız 200 bine yaklaşmakta ayrıyeten diğer paneller gibi yüklediğiniz tutarı bir daha iade etmeyiz demiyoruz servis çalışmazsa para iadenizi yaparız. Hayır altı üstü test bakiyesi veremiyoruz dedim o zaman farklı şuan farklı yani bana önceki yazınızı 9 kasımda yazmışsınız. Kaç ay geçti ?

Ben de aynı şeyi yazdım zaten yukarıda hocam, altı üstü yok ki... Kaç ay geçmesinin ne önemi var?

Siz test etmemiz için bakiye yüklemeyi önerdiğinizde gerek olmadığını söyledik, çünkü o an test etsek dahi diğer sağlayıcılarda bakiyemiz olduğundan ve bakiyelerimizi tutar açısından yüklü olarak yaptığımızdan kısa vadede ekstrem bir talebimiz olmadıkça yeni bir yükleme yapmayacağımızı biliyorduk.

Yükleme yapmak için geldiğimizde ve test etmek istediğimizi söylediğimizde ise bu yanıtı aldık. Sistemlerinize güvendiğinizi, 200 bin sipariş sayınız olduğunu sipariş vermeden bilemeyiz. (Şahsi fikrimi soracak olursanız bir smm panelin başarısı aldığı sipariş adeti ile değil verdiği hizmet kalitesiyle ölçülür.) Bana kalsa zaten 10 lira yükler test ederdim. Ancak önceki teklifiniz sebebiyle size ulaştım ve talep karşısındaki tutumunuz sadece "test bakiyesi veremiyoruz" oldu. Ben sizin için dostane bir uyarı yapmak isterim, "işine gelirse alır, işine gelmezse almazsın" tavrı kazandırmaz, kaybettirir.

Selamlar

www.onmajans.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al