aponkral adlı üyeden alıntı

Alan adını marka tescilde yer alan kategorilerde kullanmadıysan hiç bir halt edemezler. Abdullah AVCI, abdullahavci.com'u bırak .com.tr ve .net.tr'yi bile benden alamadı. En son 2000 ₺ ücretle alalım demişlerdi. 1 Milyon dedim. Öderseniz satarım.

Nissan.com'u araştır. WIPO gibi bilmediğiniz şeylerle sizi korkutmaya çalışıyorlar.

Şimdi gelelim sizin ilk olayınıza isim soyisimde Wipo sizden yana olur. Çünkü isim gibi genel adı olan şeylerde ilk alan önemlidir. Nissan Demişsiniz ne kadar araştırdınızda bu örneği verdiniz ?

akrep01 adlı üyeden alıntı

ben olsam 1 milyon dolar verin güle güle kullanın derim. verene kadarlar da domaine site kurmam öyle beklerdim.

Siz çok akıllısınız da bilmediğiniz konularda da sallıyorsunuz. Meydan boş nede olsa.

ProDestek adlı üyeden alıntı

nissan.com var en büyük örnek. Vermeyin bence ve hiç bir yayınyapmayın.

Ben sizlere cevap yazmaktan yoruldum ama yazzacam kendime inat ettim.
Gelelim Nissan olayına acaba araştırdınız mı neden vermemiş. Yoksa sagdan soldan dolma bilgi mi ?
Nissan olayının gerçeği şu kısa ve öz olarak.
Nissan Firması kurulmadan önce kişi nissan.com u reglemiş. En buyuk neden bu.
Diğer nedense kişinin soyismi. 2. olarak söylediğim neden pek icann ve wipo tarafından göz önüne alınmadı.

ProDestek akrep01 aponkral sizleri gördükçe neden ülkece aynı yerde saydığımızı daha iyi anlıyorum. Çünkü sizler araştırmaktan aciz insanlarsınız ki bu konuya dediğiniz konuları belgelerıyle sundum.
Ha kırıcı mı oldum evet çünkü sınırlarımı zorladınız. Sallayarak insanlara yanlış bilgi vererek.

Dipnot: Turkcell hanginizin adı söyleyinde diyelimki turkcell de genel bir isimdir. Türkiyede yaygın bir isimdir.

Buyrun bu konuya yazdıgım yazı belgelerle. Araştırmaya aciz insanlar tıklayın okuyun sizleri yoracam kusra bakmayın
https://wmaraci.com/forum/3487435-mesaj61.html