obm16 adlı üyeden alıntı

İyi Günler,

Tam güzel konuşmuşsun derken biraz menfaat biraz iyilik sezdim.
İnsanlar da sitelerine devam ederken sana yardım edebilir ve sende onlara yardım edebilirsin bu şekilde yardımlaşırsan daha faydalı olur.

Sevgilerimle,

ststudios adlı üyeden alıntı

Tabi bunu da yapabilirler ben olayı bütün çıplaklığı ile aktarmak istedim.

ststudios adlı üyeden alıntı

hocam sorularınıza yanıt vereyim bedavaya çalışmak diye bir şey yok ben kazanıyorum diye bir şey yok tıpkı benim demek gibi bir şeyin olmadığı gibi herkes burada birlik ve beraberlik içinde olacak ben bunu yaparak projelerimi insanlara açıyorum tutunca da benim diye bir şey olmayacak hiç bir kalıcı sistem tek başına yapılmaz bunun farkındayım o yüzden riski göze alan kazancı da alacak hep beraber değişimler diyorsunuz ekipçe bir karar alırsak benim yapmama lüksüm yok

İlk dediğine gerçekten alındım. Bu konuda özel mesajla yardım ettıklerımı davet edecem hangisinden ne ücret istemişim kendileri söylesin. Ki bugune kadar da hiç kimseden menfaat karşılıgında yardım etmedım etmemde.
astra251 Hocam size yardım etmem karşılıgında herhangi bir ücret talep ettimmi ?

@hasan34fb Hocam size yardım etmem karşılıgında herhangi bir ücret talep ettimmi ?

iSterseniz daha da artırabılırım sayıyı.

2.3. dediklerine istinaden nasıl bir garanti verebilirsin bu kişilere. Bu şekılde diyıpte projesı tutunca ortalıktan kaybolanı çok gördük.

ilkanbalkan adlı üyeden alıntı

Bildiklerinizi buraya aktarın, anlatın herkes feyizlensin. Neden 3-5 kişiyle sınırlı tutuyorsunuz ki?

Sonuna kadar haklısınız.