Merhabalar.

Geç kalındığını düşünüyorum uzun zamandır soğuduğumu ve siteyi unuttuğum günler oldu çünkü soğuttular soğutan kişiler ticaret yapan kişiler çünkü her önüne gelen ticaret yapıyor hiç bir güvence yok makale, uygulama, takipçi ve bir çok sektörden kişilerin bu işi profesyonel olmadan yapmalarıydı.

En bariz örneğini 2 yıl kadar önce verdim buradan dolandırıldım bir başka forumlarda görmedim.

Ve eklemek istiyorum kullanıcı ismimi bile üyelik paketi alarak düzeltileceğini söylemiştiniz ki bu durum bile şaka gibi. Amacım hani yıllardır gelir giderim faydalanırım yorum yapar paylaşır destek olmaya çalışırım ama şu örnek bile gerçekten olmaması gereken bir şey çünkü bir üyelik daha açmak için 2nci numaram yok telefonumu buraya kayıt ettim kullanıcı adım 2017 de kapattığım şirketimin ismi her yerden değiştirdim bir sizde paket alın yapalım dediğiniz için kaldı.

Neyse arkadaşlar gerçekten içimi dökmek istedim, kırıcı olmak yada kötülemek değil amacım ben bu forumu seviyorum ve gerçekten yükselmesini de istiyorum.

Yapacaklarınız gerçekten çok güzel eleştirime de kulak verirseniz sevinirim herkese iyi forumlar.