wmaraci reklam
lidertakipci

WM Aracı'nı 10. Yılında Baştan Yaratıyoruz! [Son Güncelleme: 24.Ocak.2021]

316 Mesajlar 53.039 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

samdilli samdilli WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Reklam Ve Pazarlama
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 1240
  • Beğeniler 439 / 366
  • Ticaret 36, (%100)
Aynı şeyleri geçen sene de duymuştuk.
kemalunlu70

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Pasa Pasa Gelecek Bizim Yönetici
  • Üyelik 30.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum 🖤 Hatay
  • Ad Soyad S** P**
  • Mesajlar 14471
  • Beğeniler 3057 / 3057
  • Ticaret 356, (%100)
batuhankirtay WM Aracı v20'de olacak elbette.

teorem23 bütün araçlar revize edilecek. Bununla birlikte bütün araçlar ve sayfalar mobil uyumlu olacak.

refalert forumun yarısı değil, **************lık yapan kişiler haricinde sadece "henüz aramızda olmaması gerektiğine kanaat getirdiğimiz kişiler" uzaklaştırılıyor. Yeterli olgunluğa eriştiklerinde ise her ne kadar yeniden üye olduklarını bilmediğimizi sanıyor olsalar da aramıza yeniden kabul ediyoruz.

oxygenb arama kısmında kullanıcı adıyla aramadan kastın nedir tam olarak? Bir arama örneklemesi yapabilir misin?

Kralrambo kitle fonlama bambaşka bir konu ve proje olur. Fakat üzerine düşünmekte fayda var. Veya üyelerimizden biri / birkaçı böyle bir projeye girişsin, destekleyelim. :)

Saldango evet, daha gelişmiş bir editör kullanacağız.
teorem23 yilmaz70 Saldango

kişi bu mesajı beğendi.

Deneyim demeyin, deneyin!

dincerdirlik dincerdirlik WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 238 / 206
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar.

Geç kalındığını düşünüyorum uzun zamandır soğuduğumu ve siteyi unuttuğum günler oldu çünkü soğuttular soğutan kişiler ticaret yapan kişiler çünkü her önüne gelen ticaret yapıyor hiç bir güvence yok makale, uygulama, takipçi ve bir çok sektörden kişilerin bu işi profesyonel olmadan yapmalarıydı.

En bariz örneğini 2 yıl kadar önce verdim buradan dolandırıldım bir başka forumlarda görmedim.

Ve eklemek istiyorum kullanıcı ismimi bile üyelik paketi alarak düzeltileceğini söylemiştiniz ki bu durum bile şaka gibi. Amacım hani yıllardır gelir giderim faydalanırım yorum yapar paylaşır destek olmaya çalışırım ama şu örnek bile gerçekten olmaması gereken bir şey çünkü bir üyelik daha açmak için 2nci numaram yok telefonumu buraya kayıt ettim kullanıcı adım 2017 de kapattığım şirketimin ismi her yerden değiştirdim bir sizde paket alın yapalım dediğiniz için kaldı.

Neyse arkadaşlar gerçekten içimi dökmek istedim, kırıcı olmak yada kötülemek değil amacım ben bu forumu seviyorum ve gerçekten yükselmesini de istiyorum.

Yapacaklarınız gerçekten çok güzel eleştirime de kulak verirseniz sevinirim herkese iyi forumlar.

• Üyelik 30.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum 🖤 Hatay
  • Ad Soyad S** P**
  • Mesajlar 14471
  • Beğeniler 3057 / 3057
  • Ticaret 356, (%100)
Merhaba Didimedya ,

"Forum" kültürünün devam ettiği, sadece bir pazaryeri olarak planlanmayan, üyelerin kendi aralarında ticaret yaptığı platformlarda malesef ki sadece profesyonel kişiler hizmet alıp veremiyor. Bu işi ek gelir için yapanlar da her platformda olduğu gibi WM Aracı'nda da var. Fakat yeni sistem ve pazaryeri uygulamamızla birlikte eticaretinizi güvenli bir şekilde yapabileceksiniz.

WM Aracı'nda kullanıcı adı değişimi hiçbir zaman ücretli olmadı, olmayacak. Hatta yeni sistemde bizimle hiç irtibat kurmadan, profilinizden güncelleyebileceksiniz. Şu an için ise talep ettiğiniz bir kullanıcı adı varsa wmaraci.com/iletisim 'den iletebilirsiniz.
dincerdirlik

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

fRee fRee Be fRee Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 222
  • Beğeniler 44 / 24
  • Ticaret 3, (%100)
Havuz sistemi efsane olur, sabırsızlıkla bekliyoruz. Emeği geçen arkadaşlara kolay gelsin diyorum.
Pasa

kişi bu mesajı beğendi.

dincerdirlik dincerdirlik WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 238 / 206
  • Ticaret 0, (%0)

Pasa adlı üyeden alıntı

Merhaba Didimedya ,

"Forum" kültürünün devam ettiği, sadece bir pazaryeri olarak planlanmayan, üyelerin kendi aralarında ticaret yaptığı platformlarda malesef ki sadece profesyonel kişiler hizmet alıp veremiyor. Bu işi ek gelir için yapanlar da her platformda olduğu gibi WM Aracı'nda da var. Fakat yeni sistem ve pazaryeri uygulamamızla birlikte eticaretinizi güvenli bir şekilde yapabileceksiniz.

WM Aracı'nda kullanıcı adı değişimi hiçbir zaman ücretli olmadı, olmayacak. Hatta yeni sistemde bizimle hiç irtibat kurmadan, profilinizden güncelleyebileceksiniz. Şu an için ise talep ettiğiniz bir kullanıcı adı varsa wmaraci.com/iletisim 'den iletebilirsiniz.

İlginiz için teşekkür ederim, geçmiş günleri boşverelim el birliği ile tekrardan başarılı olmak için elimizden geleni yapalım, yenilikler için heyecanla bekliyorum.

İsim değişikliği hakkında bilgileri gönderiyorum.
Pasa

kişi bu mesajı beğendi.

artsinmurat artsinmurat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 30 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Hayırlı olsun. Nice yıllara.
Pasa

kişi bu mesajı beğendi.

burakalaca burakalaca Lil Machiavel Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek CEO
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 407
  • Beğeniler 52 / 52
  • Ticaret 21, (%100)

Pasa adlı üyeden alıntı

Ben iletişime geçtim 5 yıl önce gelişi güzel açmıştım bu kadar aktif olacağımı düşünmüyordum yardımcı olursanız sevinirim.

• Üyelik 30.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum 🖤 Hatay
  • Ad Soyad S** P**
  • Mesajlar 14471
  • Beğeniler 3057 / 3057
  • Ticaret 356, (%100)
oxygenb herhangi bir mailiniz ulasmadi. Talep ettiğiniz kullanıcı adını ozel mesaj olarak gonderir misiniz?

JohnWick JohnWick WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 140
  • Beğeniler 48 / 29
  • Ticaret 1, (%100)
Gece Modu'nu unutmayın lütfen. Diğer yenilikler ise mükemmel.
Emeğinize sağlık.
Pasa

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al