Ozi adlı üyeden alıntı

Dostum burada sana yardımcı olmaya çalışıyorum sen ters cevaplar verme peşindesin bu şekilde insanlar yardım etmekten kaçınacaktır.

Öncelikle local mi sorun yaşıyorsunuz hosting mi ?

phpMyadmin yavaş olamaz zaten yanıt süresi ping, load ve cpu, sorgu sayısına göre yavaşlar veya hızlanır, ama siz Açılışta mı yavaşlıktan bahsediyorsunuz, sorgu yaparken m ?

Hangi panel kullanıyorsun. cPanel ise kaçıncı versiyon, phpMyadmin kaçıncı versiyon. Sunucu yanıt süresi ve cpu durumu nedir, Farklı bir bilgisayardan kontrol sağladınız ve eşleme yaptınız mı ?

Phpmyadmin'e ait config.inc.php dosyasını yedek alıp

$cfg['MaxExactCountViews'] = 0;
$cfg['MaxExactCount'] = 0;

kodlarını ekleyip test etmeniz mümkün mü ?

Hosting kullanıyorsanız, sunucudaki diğer hosting sahipleri ile iletişime geçip aynı problemi yaşayıp yaşamadığını sorun yaşanıyorsa sunucu ayarlarına bakalım yaşanmıyor ise reseller kullanıyorsanız whmden kullanmıyorsanız sizden kaynaklı olup olmadığına bakalım. iyi çalışmalar

Konuyu okumadan yorum yapmanız hiç hoşuma gitmedi beyefendi. Web sitesinde sayfalar anında açılıyor, sorgular anında yükleniyor ama phpMyAdmin yavaş ise yazılımın sorunlu olduğunu düşünürüm.

Ben sunucuda makineye kendim kurdum. Xampp üzerinde en güncel PHP sürümünü kullanıyorum.