lostyazilim

Abilerim Düşüncelerinize ihtiyacım var.

37 Mesajlar 4.036 Okunma
lstbozum

NovaCep NovaCep WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sistem Yöneticiliği
  • Konum ABD
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 2980
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 16, (%100)
Olm oku evladım bunlar boş işler. :)

Youtube: NovaMobi Teknoloji
wmaraci
reklam

tolga07 tolga07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 425
  • Beğeniler 91 / 66
  • Ticaret 7, (%100)

NovaCep adlı üyeden alıntı

Olm oku evladım bunlar boş işler. :)

Çok uzun bir tavsiye oldu sezer :D , Saolasın

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1151
  • Ticaret 1, (%100)

tolga07 adlı üyeden alıntı

1. Bu yıl Deshaneye gidip 1 yıl iyi çalışıp bir üniversiteye gitmek . ( dershane bu 13 ağustosda başlıyor , yazılsam mı ki ? )
2. Webmaster ' a ilgim baya yoğun , 2-3 arkadaşla ofis açıp internetle ilgili işleri yapıp gelir sağlamak
3. Bu ikisini de yapmayıp seneye okul bittikten sonra Normal bir işe girip çalışmak
4. Futbol ve basketbol u çok iyi oynarım , heleki futbolum baya iyidir, malum futbolda da çok iyi para var , futbolcumu olsam diye düşünüyorum

1-) Benim önerim bu madde yönünde. Fakat şu ana kadar ne okuyacağına karar veremediysen, bu yıl sınava öylesine girecekmiş gibi bir havan olacak. Çünkü okula mı ağırlık vereceksin, dershaneye mi ? Meslek seçimi için, normalde geçen seneden itibaren çalışmalara başlaman ve bunu bir düzene koyman gerekirdi. Bu yıl dershaneye yazıl, dershane rehberliklerine git ve meslekler hakkında detaylı bir araştırma yap. Okula vereceğin önemi dershaneye ve testlere ver.

2-) Webmaster`a ilgi mi duyuyorsun? Webmasterlık`a ilgi duymalısın, Webmaster`a değil. Yanlış anlaşılabiliyor. :D Konuya dönersek; iki üç arkadaş demişsin peki bunların bilgi birikimi ne kadar ? Ne konularda "uzmanlar"? Kısacası bu iş yaş. Bu işi unut, aç kalırsın. Artık yerinden kalkan Webmaster oluyor çünkü.

3-) Hem Webmaster olmak, hem de üniversiteye hazırlanmak biraz sıkar. Hatta biraz değil bayağı bir sıkar. Hangi dilleri biliyorsun ? Bunları da bu sene mi öğreneceksin ? Kısacası ikisinden birisini seçeceksin.

4-) Futbol iyidir de, bunu bize danışmamalısın. Bir kulübün altyapısına falan yazılıp, onların seni test etmesini sağlamalısın. Malum her futbolu iyi olan kişi futbolcu olmuyor. :rolleyes:

Çok para kazanacağım meslek arıyorum dersen bence hiçbirine çalışma. Şimdiden gir herhangi bir işe, işinde yükselmeye çalış.

Bir yerde okumuştum, pilotların maaşları 20-30Bin TL arasında oynuyormuş. Bilmem anlatabildim mi? :rolleyes: (Pilot tanıdığım yok, soramadım. :D)

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)

Kakarotto adlı üyeden alıntı

1-) Benim önerim bu madde yönünde. Fakat şu ana kadar ne okuyacağına karar veremediysen, bu yıl sınava öylesine girecekmiş gibi bir havan olacak. Çünkü okula mı ağırlık vereceksin, dershaneye mi ? Meslek seçimi için, normalde geçen seneden itibaren çalışmalara başlaman ve bunu bir düzene koyman gerekirdi. Bu yıl dershaneye yazıl, dershane rehberliklerine git ve meslekler hakkında detaylı bir araştırma yap. Okula vereceğin önemi dershaneye ve testlere ver.

2-) Webmaster`a ilgi mi duyuyorsun? Webmasterlık`a ilgi duymalısın, Webmaster`a değil. Yanlış anlaşılabiliyor. :D Konuya dönersek; iki üç arkadaş demişsin peki bunların bilgi birikimi ne kadar ? Ne konularda "uzmanlar"? Kısacası bu iş yaş. Bu işi unut, aç kalırsın. Artık yerinden kalkan Webmaster oluyor çünkü.

3-) Hem Webmaster olmak, hem de üniversiteye hazırlanmak biraz sıkar. Hatta biraz değil bayağı bir sıkar. Hangi dilleri biliyorsun ? Bunları da bu sene mi öğreneceksin ? Kısacası ikisinden birisini seçeceksin.

4-) Futbol iyidir de, bunu bize danışmamalısın. Bir kulübün altyapısına falan yazılıp, onların seni test etmesini sağlamalısın. Malum her futbolu iyi olan kişi futbolcu olmuyor. :rolleyes:

Çok para kazanacağım meslek arıyorum dersen bence hiçbirine çalışma. Şimdiden gir herhangi bir işe, işinde yükselmeye çalış.

Bir yerde okumuştum, pilotların maaşları 20-30Bin TL arasında oynuyormuş. Bilmem anlatabildim mi? :rolleyes: (Pilot tanıdığım yok, soramadım. :D)

Biz Kakarotto hocam ile mesleğimizi kararlaştırdık zaten :D Pilot oluyoruz :))

Hocam hangi havayolu seninki? :p

wmaraci
wmaraci

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1151
  • Ticaret 1, (%100)

siyahh adlı üyeden alıntı

Biz Kakarotto hocam ile mesleğimizi kararlaştırdık zaten :D Pilot oluyoruz :))

Hocam hangi havayolu seninki? :p

Gazman Havambol. :D
tolga07 siyahh

kişi bu mesajı beğendi.

nasozby nasozby WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek BilMüh
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad N** Ö**
  • Mesajlar 251
  • Beğeniler 5 / 78
  • Ticaret 12, (%100)
Bu kararsızlıkla yapabileceğin en iyi şey okumak olurdu zaten doğru tercih.
Ama pilotluk konusunda çokta heveslenmemeni öneririm.

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)

çok ayıp :D :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al