wmaraci reklam
lidertakipci

Php Yazılım İsteğiniz var mı Ücretsiz / Kendimi geliştirmek için.

11 Mesajlar 1.391 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

burakalaca burakalaca Lil Machiavel Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek CEO
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 407
  • Beğeniler 52 / 52
  • Ticaret 21, (%100)
Merhaba,
Kendimi geliştirmek adına basit orta düzeyde yazılımlar yapmak istiyorum ihtiyacınız olan yazılımlar var mı?
Ücretsiz olarak yapmak isterim tabi ki bilgim kadarıyla yapabilirim uçuk şeyler istemeyin lütfen, konu daha çok yazılım bilmeyip basit veya bir tık üstü ufak çaplı ihtiyaçları olanlar olabilir hem onlara yardımcı olmak istiyorum hem yaparken kendimi geliştirmek istiyorum.
Lütfen yapılmış projeler istemeyin atıyorum wordpress gibi bir blog alt yapısı varken blog projesi istemeyin örneğin yeterince açık olduğunu düşünüyorum şimdiden herkese teşekkürler.
Edit: Şunu yapabilir misin diyip geçmeyin arkadaşlar müneccim değilim kafanızda ki ile sistemin nasıl çalıştığını bilmeyebilirim o yüzden bir isteğiniz varsa lütfen detay verirseniz ona göre yorum yapabilirim.

wmaraci
reklam

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
Api sistemlerine kafa vermeni öneriyorum bilgi gelişimin açık iken sıfırdan yazma ile alakalı bir script yapacaksan bu baştan aşağı api ile donatılmış bir script olmalı. Standart dediğin gibi blog veya basit veritabanı ile 2 veri alıp verme ekrana yazdırma gibi işlerle vakit kaybetmemen gerek.
mimarcan burakalaca

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek CEO
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 407
  • Beğeniler 52 / 52
  • Ticaret 21, (%100)

Ozi adlı üyeden alıntı

Api sistemlerine kafa vermeni öneriyorum bilgi gelişimin açık iken sıfırdan yazma ile alakalı bir script yapacaksan bu baştan aşağı api ile donatılmış bir script olmalı. Standart dediğin gibi blog veya basit veritabanı ile 2 veri alıp verme ekrana yazdırma gibi işlerle vakit kaybetmemen gerek.

Teşekkürler güzel yorumunuz için öncelikle, api konularında aslında kendimi geliştirmek istiyorum uzun zamandır fakat bu yönde kaynak bulmakta zorluk yaşıyorum türkçe olarak sanırım türkçe apilerle ilgili kaynak sorunu var ya da ben bulamıyorum. Önerebileceğiniz kaynak varmı türkçe olursa çok iyi olur yoksa ingilizce de kafi.(İngilizce bilgim yok denilecek kadar az standart bilgisayar kullanıcısının ingilizcesini düşünebilirsiniz)

ictaysi ictaysi taysiweb.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad İ** C**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 20 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
Herhangi bir apide veya takıldığın bir yerde bana soru sorabilirsin whatsapp 05454362012
mimarcan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

SMMPANEL SMMPANEL MKA Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 852
  • Beğeniler 315 / 130
  • Ticaret 17, (%100)
İnstagramda bir sayfadan içeriği alıp kendi sayfamızda açıklama ile paylaşan bir bot olabilir. Kendi alanımda ise Userleri yükleyip takipçi ve beğeni olarak gönderebilen bir yazılım yapılabilir.

Günaydın bu arada basit mi PHP ile kendini geliştirmek ile alakalı mı bilmiyorum sadece aklıma geleni yazdım :)

BocekBasi BocekBasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sıradan
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 2842
  • Beğeniler 374 / 374
  • Ticaret 30, (%100)
Günaydın php bir soru cevap scripti olabilir örneğin ahmetesor.com gibi bu tarz pek svript yok

• Üyelik 13.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek CEO
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 407
  • Beğeniler 52 / 52
  • Ticaret 21, (%100)

ictaysi adlı üyeden alıntı

Herhangi bir apide veya takıldığın bir yerde bana soru sorabilirsin whatsapp 05454362012

Teşekkürler takıldığım konularda iletişime geçeceğim :)

SMMPANEL adlı üyeden alıntı

İnstagramda bir sayfadan içeriği alıp kendi sayfamızda açıklama ile paylaşan bir bot olabilir. Kendi alanımda ise Userleri yükleyip takipçi ve beğeni olarak gönderebilen bir yazılım yapılabilir.
Güzel aslında araştırmaya başladım bakalım yapabilirsem basit sürümünü forumda paylaşabilirim.

[QUOTE=BöcekBaşı;3515348]Günaydın php bir soru cevap scripti olabilir örneğin ahmetesor.com gibi bu tarz pek svript yok

Soru cevap scripti olarak ücretsiz q2a var zamanında kullanmıştım ama neden olmasın yapabilirim.
SMMPANEL

kişi bu mesajı beğendi.

SMMPANEL SMMPANEL MKA Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 852
  • Beğeniler 315 / 130
  • Ticaret 17, (%100)
https://wmaraci.com/forum/webmaster-genel/instagram-botu-yaptirilacak-628685.html

Benim gibi düşünen bir arkadaş daha var hocam :)

Decimas Decimas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 821
  • Beğeniler 1 / 302
  • Ticaret 1, (%100)

oxygenb adlı üyeden alıntı

Teşekkürler güzel yorumunuz için öncelikle, api konularında aslında kendimi geliştirmek istiyorum uzun zamandır fakat bu yönde kaynak bulmakta zorluk yaşıyorum türkçe olarak sanırım türkçe apilerle ilgili kaynak sorunu var ya da ben bulamıyorum. Önerebileceğiniz kaynak varmı türkçe olursa çok iyi olur yoksa ingilizce de kafi.(İngilizce bilgim yok denilecek kadar az standart bilgisayar kullanıcısının ingilizcesini düşünebilirsiniz)

Tersten başlamışsın. Önce matematik ve ingilizce kısmını halletmiş olman gerekiyordu. Temel gereksinimleri es geçersen şuan ne yaparsan yap daha çok yorulur ve zaman kaybedersin.

no time for caution

sevimliseytan sevimliseytan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 49 / 50
  • Ticaret 14, (%100)
mesela ben bir yerden tek twit atmak isriyorum ama aynı anda Sisteme eklediğim tüm twitter hesabında aynı anda post olarak paylaşılsın isiyorum . resim video eklentisi dahil

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al