Makale, tanıtım yazısı, blog yazısı, haber içeriği, tez yazıları, sözlük yazarlığı, karikatür içeriği, şiir, röportaj...

Geçen yıllar içinde hemen hemen kalem oynatmadığım alan kalmadı diyebilirim. Forumda cok aktif değilim. Gectiğimiz yıllarda bazı startup projelerinde aktif olarak rol aldığım, içerik ürettiğim ve ajanslarla ofis bazında mesai yaptığım için freelance çalışmalara pek ağırlık verememiştim. O dönemler genellikle yazmaya meraklı yetenekli arkadaşları sektöre kazandırmaya çalışıyordum. Şimdi ise bahsettiğim yetenekli kalemlerden profesyonel bir ekip kurarak % 100 SEO uyumlu ÖZGÜN içerik üretmek için geri döndüm!

⚡⚡Beni ve ekibimi kesinlikle merdivenaltı üreticiler ile karıştırmayın. Piyasa işi yazılar üretmiyor, kaliteli yazılar çıkararak işimize emek veriyoruz. ⚡⚡

⏳ Zaman daralıyor! ⏳

Sahip olduğun platform internetin tozlu sayfaları arasına karışmadan önce kendine bir iyilik yap ve % 100 özgün SEO uyumlu içeriğe sahip ol!

🔥🔥100 kelime taban fiyatım 2.5 TL olup, siparişin toplu olması ile doğru orantılı olarak bu rakam üzerinden indirim yapabilmekteyim.🔥🔥

👉Whatsapp: 05064014310
👉skype: cae43a9523ee5809
👉e-mail: kalemcambazi@gmail.com
👉https://yazdir.com/kalemoperatoru