phpini
Dostum zamanında bir yazılımcı abim ücretsiz kodlamıştı bana aşağıda söyleyeceğim scripti. Şunu söyleyeyim, satışı olabilecek bir script. Script şöyleydi;
İlk olarak adam siteye girdiğinde karşısına butonlar çıkıyor. Birinde netflix birinde spotify birince steam vb. diye yazıyor işte, o butonları biz sade bir admin panelinden ekleyebiliyoruz. Ondan sonra adam oradaki butona tıkladığında, benim önceden admin panelinden o tuşlara eklediğim atıyorum 10 linkten birine random atıyordu. Her gün diyelim 10 hesap ekledim, gelen kullanıcılar her tıklamada random bir linke gidiyorlardı. O linkler link.tl'den vb. oluyordu, adamlar ücretsiz hesap alırken biz de para kazanıyorduk. Fakat sonra o abim sağlık sorunlarından dolayı "yatağa düştü", o yüzden maalesef devam ettiremedik geliştirmeye, dosyaları da maaaalesef ki kaybettim ben... Böyle bir şey kodlarsan, satış olmayacağını düşünüyorsan da, düşük bir fiyat dersen ödeyip kodlattırırım sana. Allaha emanetsin, detaylar için PM atabilirsin. Bekleyeceğim :)