Script ile alım yada satış yaptığınız linklerin hala yayında olup olmadığının, bitmesine kaç gün kaldığının takibini kolaylıkla yapabilirsiniz. Link alım ve satışı yapıyorum, kolaylık olsun diye kendim için yazmıştım. Bu işi yapan diğer arkadaşların işine yarayacağını düşündüğümden satışını yapmaya karar verdim.

Yazılım dili PHP'dir. Slim framework ile temiz bir şekilde kodlandı. Geliştirilmeye açıktır.

Demo ve giriş bilgileri için konu altından PM isteyebilirsiniz.

Satış Fiyatı 250 TL'dir.

Gereksinimler
PHP sürümünün 7.2 ve üzeri olması gerekmektedir.

Bilmeniz Gerekenler
Geri iade, değişim ve benzeri durumlar yoktur.
Satış, çoğaltma ve dağıtım hakkına sahip değilsiniz. Tespiti durumunda gerekli işlemler yapılacaktır.

İletişim
PM ya da skype: kod101@outlook.com.tr üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri Yorumları
[QUOTE="aslan, post: 283786, member: 2151"]Script alındı, ilgili ve hızlı hizmet için teşekkürler (y)[/QUOTE]

[QUOTE="tapir, post: 98452, member: 7603"]1 adet script alındı. Kaliteli ve hızlı işlem. Teşekkürler :)[/QUOTE]

[QUOTE=StyLe06]Aldım, teşekkürler çok basit ve sade.[/QUOTE]

[QUOTE=ahmetcem96]Satın alındı, teşekkürler.[/QUOTE]

[QUOTE=wante]Script alınmıştır, satış sonrası destek verdi, ilgili arkadaş teşekkürler[/QUOTE]

[QUOTE=staticiation]1 adet alındı. Son derece güzel bir script. Teşekkürler.[/QUOTE]

[QUOTE=VatanWebTasarim]1 adet alım yapıldı teşekkür ederim arkadaşa desteğinden dolayı.[/QUOTE]

[QUOTE=nazimX]Script ve ek özellik satın alındı. İyi çalışmalar.[/QUOTE]

[QUOTE=Emty]Script satın alındı satış sonrası destek verdi ilgili arkadaş sağolsun.[/QUOTE]

[QUOTE=Nettsted]Arkadaştan scripti aldık. Oldukça memnun kaldık ilgisinden. Teşekkür ederiz kendisine. Diğer müşterilerimiz için de kendisiyle çalışmayı düşünüyoruz.[/QUOTE]

[QUOTE=bycaos]bir adet script satyın alındı ne olur ne olmaz dursun köşede güvenilir satıcı![/QUOTE]

[QUOTE=investigator]İçeriğe ekleme konusunda bilgi istedim. Hemen yanıtladı, yardımcı oldu. Script geliştirilebilir. Satın aldım. Teşekkür ederim.[/QUOTE]

[QUOTE=axeon]Kullanışlı herşeyi düşünülmüş işimizi gören bir yazılım teşekkürler.[/QUOTE]

[QUOTE=kahramanfth]1 adet alındı[/QUOTE]

[QUOTE=compfix]1 adet alınmıştır.Elinize sağlık teşekkürler.[/QUOTE]

[QUOTE=femrey]Kurulumu oldukça basit, stabil çalışan bir script teşekkürler.[/QUOTE]

[QUOTE=CliffBurton]arkadaş gayet ilgili ve yardım sever çok teşekkür ederim.[/QUOTE]

[QUOTE=seap]Cidden basit ama etkili bir script. Arkadasta gayet ilgili ve yardim sever.[/QUOTE]

[QUOTE=EdizKaya]1 adet alındı sorunsuzca.[/QUOTE]

[QUOTE=range]Script alındı, çok sade ve başarılı. Tavsiye ederim [/QUOTE]

[QUOTE=ozanak]Script alındı, sade ve işe yarar bir script elinize sağlık. Bol kazançlarınız olsun.[/QUOTE]

[QUOTE=OzKara]script alındı baya başarılı[/QUOTE]

[QUOTE=terazi]Script satın alındı, ilgisinden dolayı teşekkür ederim[/QUOTE]

[QUOTE=BFOlmaz]Script aldım teşekkürler[/QUOTE]

[QUOTE=PIK]Sağolsun ilgili bir arkadaş. Hızlı şekilde kurulumu gerçekleştirdi. Teşekkür ederim.[/QUOTE]

[QUOTE=METE0R]Satın alındı, gayet güzel ve başarılı.[/QUOTE]