wmaraci reklam

Altın satan site önerisi?

8 Mesajlar 1.074 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

emreozdrn emreozdrn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek teknisyen
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 2, (%100)
bildiğiniz güvenilir piyasaya hakim altın satan site varmıdır?

Fiyatları tabiki uygun ve güncel altın kuruna göre hareket eden bir firma olursa sevinirim.

Ayrıca bir sorum daha olacak... Yatırımlık altın hangisi en uygun?

2 ve 3 lü burma bilezikler, külçe altın, cumhuriyet, yarım, çeyrek altın

Bunlardan hangileri uzun vadede yatırım olarak en iyisidir?

wmaraci
reklam

yefecrin yefecrin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SKS
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad C** I**
  • Mesajlar 975
  • Beğeniler 182 / 187
  • Ticaret 51, (%100)
Bankalar dışında altın satan site varmıdır bilmiyorum. Normal şartlarda bankalarda altın hesabı açarak alım satım yapabiliyorsunuz. Normal bankanın uygulaması üzerinden alım satım yapmanın çok fazla dezavantajı var.
Kur farkı çok yüksek oluyor, bankasına göre bu fark 3-4 tlye kadar çıkabiliyor. Buda kısa vadede çokda karlı olmuyor gibi gözüküyor ama son dönemde altın gün içersinde bile 10-15 tl aşağı yukarı oynama yapabiliyor.
Mesai saatleri içersinde alım satım yapabiliyorsunuz. Mesai saatleri dışında kur farkı 15-20 tl ye kadar çıkarılıyor işlem yapılmaması için.

Türkiye Finans ve Kuveyt Türk Bankalarında kıymetli maden ve döviz alım satımı için ayrı bir birim var. Bu uygulamalarda normal bankaya göre kur daha makul oluyor. Kuveyt türk hakkında detaylı bilgim olmadığı için araştırabilirsin.
Tükiye Finansın TFX Target uygulaması var burdan indirebilirsin

Bu uygulamanın avantajları 5 gün 24 saat aynı kur üzerinden işlem yapabiliyorsun. Cuma gecesi 12 ile pazar gecesi 12 arasında alım satım yapılmıyor.
Kur farkı çok makul düzeylerde. Normal şartlarda altın için kur farkı 0.6 ile 0.8 tl arasında oynuyordu. Çok dalgalanma olursa bu farklı biraz daha arttırıyorlar. Dolarda ise kur farkı 1.2 tl ile 1.7 tl arasında oynuyor.

Uygulamayı indirerek demo hesap oluşturup inceleme yapabilirsin.
emreozdrn

kişi bu mesajı beğendi.

haber58 haber58 Doğruluk dost kapısı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1772
  • Beğeniler 424 / 491
  • Ticaret 47, (%100)
Arkadaş olaya vakıf tebrikler.

NETFLIX GURUBUMUZA HEMEN ORTAK OLMAK İÇİN TIKLAYIN

emreozdrn emreozdrn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek teknisyen
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 2, (%100)

yefecrin adlı üyeden alıntı

Bankalar dışında altın satan site varmıdır bilmiyorum. Normal şartlarda bankalarda altın hesabı açarak alım satım yapabiliyorsunuz. Normal bankanın uygulaması üzerinden alım satım yapmanın çok fazla dezavantajı var.
Kur farkı çok yüksek oluyor, bankasına göre bu fark 3-4 tlye kadar çıkabiliyor. Buda kısa vadede çokda karlı olmuyor gibi gözüküyor ama son dönemde altın gün içersinde bile 10-15 tl aşağı yukarı oynama yapabiliyor.
Mesai saatleri içersinde alım satım yapabiliyorsunuz. Mesai saatleri dışında kur farkı 15-20 tl ye kadar çıkarılıyor işlem yapılmaması için.

Türkiye Finans ve Kuveyt Türk Bankalarında kıymetli maden ve döviz alım satımı için ayrı bir birim var. Bu uygulamalarda normal bankaya göre kur daha makul oluyor. Kuveyt türk hakkında detaylı bilgim olmadığı için araştırabilirsin.
Tükiye Finansın TFX Target uygulaması var burdan indirebilirsin

Bu uygulamanın avantajları 5 gün 24 saat aynı kur üzerinden işlem yapabiliyorsun. Cuma gecesi 12 ile pazar gecesi 12 arasında alım satım yapılmıyor.
Kur farkı çok makul düzeylerde. Normal şartlarda altın için kur farkı 0.6 ile 0.8 tl arasında oynuyordu. Çok dalgalanma olursa bu farklı biraz daha arttırıyorlar. Dolarda ise kur farkı 1.2 tl ile 1.7 tl arasında oynuyor.

Uygulamayı indirerek demo hesap oluşturup inceleme yapabilirsin.

yorumun için teşekkürler tfx biraz araştırdım alt limit 32gr mış çoğu kişi bundan şikayetçi ve okuduğum yorumlardan baya sorun yaşayan var galiba genelde çoğu kuveyt türke dönmüş bende kuveytten başlayabilirim

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

yefecrin yefecrin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SKS
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad C** I**
  • Mesajlar 975
  • Beğeniler 182 / 187
  • Ticaret 51, (%100)

emreozdrn adlı üyeden alıntı

yorumun için teşekkürler tfx biraz araştırdım alt limit 32gr mış çoğu kişi bundan şikayetçi ve okuduğum yorumlardan baya sorun yaşayan var galiba genelde çoğu kuveyt türke dönmüş bende kuveytten başlayabilirim

32 gr. alt limit olması çok kötü oldu. Kuveytte de sanırım saat sıkıntısı var mesai saatleri içinde yapılıyor sanırım araştırmak lazım.

altin.in burdaki gram altın yorumlarına bakabilirsin ama ordaki yorumlara aldanıp sakın altın alım satımı yapma çok manipüle eden var bilende konuşuyor bilmeyende

egitims egitims WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 148
  • Beğeniler 20 / 24
  • Ticaret 2, (%100)
Altın birikimli fon üzerinden hem altın alabilir hemde devlet katkısı alabilirsin şuanda en iyi yatırım aracı o

Gok94 Gok94 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Adwords
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 225
  • Beğeniler 8 / 76
  • Ticaret 0, (%0)
kuveyttürk alış ve satışta avantajlı oranlar sunuyor

turion turion WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 138 / 137
  • Ticaret 3, (%100)
kuveyt türkün " senin bankan" sistemini kullanıyorum. 5-24 işlem uygun makas aralığı mevcut.
al-sat emirleri verip takip etmediğinizde verdiğiniz emir çalışıp sizin verdiğiniz kurdan al-sat yapabiliyor.
kıymetli maden olarak: altın-gümüş-platin
döviz olarak da uzun bi ürün yelpazesi var.
ayrıca kira kontratı yatırımı yapabildiğini de okumuştum sitesinde. Ben sadece kıymetli maden ile ilgileniyorum.

youtube abone sitesi: https://vk.cc/9hnOk8
Kuş al Yumurta sat Ruble ÇEK: https://vk.cc/aC8QOD
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al