wmaraci reklam
lidertakipci

Hazır kazançlı lisans sitesi

3 Mesajlar 547 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

bugrakaraman28 bugrakaraman28 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek yazılım
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 31 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar
Kısa süre önce bir arkadaş yapmış kendisinden satın aldım siteyi , biraz reklam ile satış yaptım ama tedarikçi konusunda bilgiler verilecektir , çok kazanç elde edersiniz .

Oyun içi bir bot'un lisansının satışı yapılmaktadır . Bot 10 senelik tek kalemdir. Hiç bitmeyecek bir iştir , isterseniz farklı lisans eklemesi de yapıp satabilirsiniz.
Sistem wordpress ile kuruldu , otomatik ödeme sistemi weepay pos entegrasyonu vardır , weepay şirket olmadan bireysel pos sistemidir, alıcı kişi kayıt olarak hemen kendi üstüne geçirebilir .
Sistem herşeyiyle otomatiktir , lisansları ekleyin ve otomatik kullanıcı satış sonrası otomatik hesabım kısmında verir .
Tema lisansı vardır , sınır yoktur ömür boyu .
Tema sıfırdan hazırlanmıştır , otomatik ödeme sistemi destek sistemi , fatura bilgisi otomatik kullanıcının mailine gönderilir .
Siz hiç birşey ile uğraşmayacaksınız herşeyi sistem yapmaktadır .
Tek yapmanız gereken lisans alıp eklemek olucak .

Site adı : PM ( JENERİK .ORG)
Site satış : 5 günde 250 TL satış yapıldı - 50 tl kar edildi . ( Lisans tedarikçisini buldum ama iş için bütçem olmadığından alamadım ) tek tek başka sitelerden az karlı şekilde satış yaptım bu yüzden .
Günlük ziyaretçi : 50 - 150 ( günlük 8 tl instagram reklamı ) ve google ziyaretçi

Fiyat : 500 TL

Sadece ciddi alıcılara site adresi verilecektir .
Elimden geldiğince anlattım sistemi , alan kişi kazanacaktır , şu an sağlık problemlerinden vermek durumundayım .

Domain süresi 12 ay daha mevcuttur , domain jeneriktir ( da 3 pa 7 ) alexa rank 8,413,795

Lütfen sadece ciddi alıcılar iletişime geçsin , meraklı kişilere site adresi verilmeyecektir .

İletişim : 0542 279 90 06

wmaraci
reklam

aybo95 aybo95 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 3 / 6
  • Ticaret 2, (%100)