wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense politika sorunu

12 Mesajlar 1.194 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

yasin57 yasin57 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Makedonya
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 1 / 20
  • Ticaret 0, (%0)

batukay adlı üyeden alıntı

Domain %90 ihitmalle banlı. Düşen bir domaini almışsınız. 1-3 günde sürekli red gelip neden belirtmiyor sadece politika ihlali diyorsa banlıdır. Ben de şuan aynı sorunu yaşıyorum. Google destek formundan destek bekliyorum.

Kaynak göstersene ?, elinde Google dayalı bir kaynak olmadan millete yalan yanlış bilgi verme. O uyarının birsürü sebebi olabilir domain banlıdır diye birşey yok, ayrıca ben kaç kere banlı domaine onay aldığımı bilirim. ;)

wmaraci
reklam

batukay batukay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1226
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 22, (%100)

yasin57 adlı üyeden alıntı

Kaynak göstersene ?, elinde Google dayalı bir kaynak olmadan millete yalan yanlış bilgi verme. O uyarının birsürü sebebi olabilir domain banlıdır diye birşey yok, ayrıca ben kaç kere banlı domaine onay aldığımı bilirim. ;)

Kaynak göstersene banlı domaine onay alındığına ;) Vereyim banlı domain al bakayım. İki tane domain vereyim biri banlı biri bansız ikincisi banlı. Başvuru yap covid19 dan dolayı birine ne zaman red diğerine ne zaman gelecek bakalım ve ne sebepten. Denemesi bedava iki site de boş olacak. Yine üstüne basa basa diyorum diyorum "1-2 gün de red gelip neden belirtilmiyorsa o domain banlıdır". Diğer durumlar hakkında bir şey demiyorum. Defalarca kez başka hesaplardan onay almış domain ban yedikten sonra neden hep bu reddi yemeye başladı ? Politika ihlali olan bir durum olsaydı hiç alamazdı.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al